waw4free

Jak wyłączyć blokadę reklam na waw4free?

Widzisz komunikat z prośbą o wyłączenie blokady reklam na naszej stronie, ale nie wiesz, o co chodzi?

Najwidoczniej w Twojej przeglądarce zainstalowany jest dodatek, który blokuje wyświetlanie reklam. Rozumiemy to, w końcu wchodzisz na naszą stronę, żeby sprawdzić wydarzenia, a nie oglądać reklamy.

Niemniej również reklamy muszą się wyświetlać na waw4free - to na nich zarabiamy na utrzymanie serwisu, dzięki nim nasza strona istnieje i jest dostępna dla wszystkich za darmo.

Jak wyłączyć blokadę reklam na waw4free?
To bardzo proste. :) Wystarczą trzy, poniższe kroki.

 1.  Znajdź przycisk odpowiadający za blokadę. Powinien być w prawym, górnym rogu, wygląda jak jeden z tych lub podobnie: ikonki

 2.  Kliknij lewym przyciskiem myszy w przycisk blokady i poszukaj opcji "wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie" lub "włączony na tej stronie" (albo podobnej ;-)).

 3.  Potwierdź dodanie wyjątku i odśwież stronę waw4free.

I to wszystko! :)
Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie!

- - - - -

Nie widzisz żadnej ikonki podobnej do tych z punktu 1.? Prawdopodobnie inny program na Twoim komputerze blokuje wyświetlanie reklam... Sprawdź jaki i go wyłącz. Ewentualnie spróbuj użyć innej przeglądarki.

- - - - -

Treść na stronie jest nadal niedostępna, a Ty jesteś przekonana/y, że nie korzystasz z adblocka? Wyślij do nas maila na kontakt [at] 4free.waw.pl