Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wygraj wejściówki na koncert Omni mOdO

Wygraj wejściówki na koncert Omni mOdO

reklama
Omni mOdO – to grupa czterech charyzmatycznych artystów mówiących o sobie: „Poważny zespół grający mało poważną muzykę… albo odwrotnie”. Z łaciny omni modo oznacza „na wiele sposobów”- i właśnie tak zespół tworzy swoją muzykę. Twórczość grupy to kolaż riffowego, hard rockowego grania połączonego z funkiem, groovem, dynamicznymi scratchami i różnorodnym wokalem. Teksty komentują rzeczywistość i zjawiska, które zachodzą we wnętrzu człowieka, czasem z lekkim dystansem.

Spośród 700 zgłoszonych zespołów muzycy zostali zwycięzcami zeszłorocznych eliminacji do Przystanku Woodstock i zagrali na największej festiwalowej scenie w Polsce! Ponadto są laureatami kilkudziesięciu innych festiwali w całym kraju, a zobaczyć można ich było m.in na głównych scenach Jarocin Festiwal, Slot Art. Festival czy Thanks Jimi Festival.

8 kwietnia ukazał się debiutancki album Omni mOdO pt. „Tekturowy Samolot”, z którym przybywają do stolicy. Singiel o tym samym tytule okupuje podium listy Turbo Top Antyradia, a obecnie debiutuje na Liście Przebojów Radiowej Trójki.

klub Mechanik
27 kwietnia, otwarcie bram o godzinie 19:00
Wstęp 20 zł
Gościnnie wystąpi zespół 6 RANO.

Czytelnicy waw4free mają szansę wygrać podwójne zaproszenie na koncert!
Co zrobić, żeby wygrać? Wystarczy, że wypełnisz umieszczony niżej formularz wpisując w nim odpowiedź na pytanie: dlaczego chcesz iść na ten koncert?

Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia.
Konkurs zakończony.

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️