Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wygraj zestaw od MAOAM na Festiwal Kolorów - zapas gum rozpuszczalnych i Kolorów Holi!

Wygraj zestaw od MAOAM na Festiwal Kolorów - zapas gum rozpuszczalnych i Kolorów Holi!

reklama
fb tt w msg wa tm em cp
MAOAM rusza w kolorową trasę po Polsce i odwiedzi Warszawę!

Marka MAOAM rozpoczęła niezwykłe tournée po kraju i zaprasza do swojej wyjątkowej strefy już w tę sobotę na Festiwalu Kolorów w Warszawie.

Festiwal Kolorów to najbarwniejsza impreza i jedyny bezpłatny muzyczny festiwal w Polsce, podczas którego w rytm muzyki w powietrze wyrzucane są Kolory Holi. Kolorowy pył tworzy nad głowami publiczności wielobarwną chmurę, która opadając, koloruje uczestników zabawy. Wydarzenie jest niezwykłą rozrywką dla osób w każdym wieku, a także miejscem, w którym można poczuć ogrom pozytywnych emocji.

Marka przygotowała moc dodatkowych atrakcji. W kolorowej strefie wyjątkowo soczystych gum rozpuszczalnych MAOAM czeka mnóstwo dobrej zabawy, konkursy z nagrodami oraz jak zawsze - moc słodkości. MAOAM gwarantuje ekstremalnie smaczne przeżycia i wciąga smakiem!

Festiwal Kolorów odbędzie się już w sobotę, 26 sierpnia. Zapraszamy na Olkówek (Metro Ursynów – okolice Parku Jurajskiego) w godzinach: 15:00-21:00. Wstęp wolny. Szczegółowe informacje na temat festiwalu: link

A my, razem z MAOAM, przygotowaliśmy dla Was konkurs!
Wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie. 😊
Konkurs trwa do 27 sierpnia, do końca dnia.

Zadanie konkursowe: Jakie kolory kojarzą Ci się z latem? Uzasadnij dlaczego, a my nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi jednym z 5 zestawów od MAOAM – kolorowym boksem z zapasem soczystych gum rozpuszczalnych oraz zestawem Kolorów Holi.

Formularz konkursowy

Adres e-mail:

Imię i nazwisko:

Odpowiedź:

Podaj wynik działania: 7 + 7 =
(zabezpieczenie przed botami)


Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłaś/udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mogła/mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000199402, posiadającą NIP 5242495143. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności i cookies pod adresem waw4free.pl/cookies.

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama