Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wygraj zaproszenie na spektakl "She was a friend of someone else"

Wygraj zaproszenie na spektakl "She was a friend of someone else"

reklama
fb tt w msg wa tm em cp
Zbliża się warszawska premiera nowego projektu Gosi Wdowik. Międzynarodowa odbyła się 20 maja na prestiżowym Kunstenfestivaldesarts. Nowy Teatr wspólnie z belgijskim CAMPO jest producentem spektaklu.

Wdowik ukończyła DAS Theatre w Amsterdamie. Jej spektakl dyplomowy dotyczył stanu wypalenia oraz przestrzeni pomiędzy wyczerpaniem i kontrolą.
SHE WAS A FRIEND OF SOMEONE ELSE jest rozwinięciem tego projektu.
Powstaje w kraju, w którym kobiety mają ograniczony dostęp do zdrowia reprodukcyjnego, gdzie aborcja jest obecnie nielegalna. Pomimo silnych protestów, kobiety są pozbawione praw.
Projekt zainicjował pomysł, by kobiety bez lęku i wstydu publicznie opowiedziały o dokonaniu aborcji oraz by ten kolektywny akt rozpoczął zmianę prawa. Mogłaby to być historia sukcesu społecznego aktywizmu.
A jednak She was a friend of someone else jest historią o zbyt wielu możliwych rozpoczęciach i bardzo niewielu zakończeniach, a także z wyczerpaną narratorką.
Gosia Wdowik bada połączenie pomiędzy wypaleniem, a aktywizmem: lęk, że prawa nie są nabyte na zawsze, a kiedy straci się czujność, mogą zostać unieważnione. Poprzez osobistą narrację, opisuje zaangażowanie kobiecego ruchu w Polsce.
Subtelna choreografia zanurza nas w życie kobiety, która zamiast protestować, postanawiać zostać w łóżku, a w końcu ponownie decyduje się na czynną postawę i uczestnictwo.

fot: Francoise Robert
---

Z okazji startu nowego sezonu w Nowym Teatrze i premierą spektaklu mamy dla Was bilety do wygrania!
09.09 20:00 – 1x podwójne zaproszenie
10.09 20:00 – 1 x podwójne zaproszenie

Wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie ORAZ podać datę, kiedy chce się iść.
Autorki/autorów najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy biletami. 😊

Zadanie konkursowe: odpowiedz na pytanie dlaczego chcesz iść na spektakl? Uzasadnij i nie zapomnij podać daty. :)

Formularz konkursowy

Adres e-mail:

Imię i nazwisko:

Odpowiedź:

Podaj wynik działania: 9 + 1 =
(zabezpieczenie przed botami)


Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłaś/udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mogła/mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000199402, posiadającą NIP 5242495143. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności i cookies pod adresem waw4free.pl/cookies.

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama