You are using Internet Explorer 8 (or older ...)! Therefore:
- this page will probably be displayed incorrectly,
- it's time to update or change your browser! ;)

The English version of the site has a very limited content.
To fully use waw4free, go to the Polish version.

Warsztaty kuchni kolumbijskiej z Zuly Usme / Colombian cuisine with Zuly Usme

Warsztaty kuchni kolumbijskiej z Zuly Usme / Colombian cuisine with Zuly Usme

workshops
📅 Date: 10 October 2018, Wednesday

⌚ Start time: 18:00

📌 Place: Warsaw - Bemowo dist., Dwa Jelonki, ul. Powstańców Śląskich 44 (show on the map)
[english below]

Na warsztatach kulinarnych wspólnie przyrządzimy empanadas, czyli kolumbijskie pierożki oraz tradycyjny deser na bazie mleka i ryżu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązują zapisy na o.rusinek@tlen.pl

Wydarzenie odbywa się w ramach działania „Stołeczni-Społeczni – Sieć Animatorów Warszawskich”, które jest realizowane w ramach projektu Warszawa Lokalnie, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.

O prowadzącej:
Jestem Kolumbijką, ale urodziłam się w Wenezueli. Uczyłam się gotowania, bo po prostu kocham gotować. Jestem też lingwistką w trakcie doktoratu na Uniwersytecie Warszawskim. Kuchnią interesuję się również na poziomie języka – analizuję głód i
obżarstwo jako metaforę w książce „Sto lat samotności”. Mam męża Polaka i od 6 lat mieszkam w Warszawie. Nie mam za wiele wolnego czasu, ale kiedy tylko mogę, uczę się polskiego. Prywatnie uczę języka hiszpańskiego od 2014 roku, a od ostatniego semestru również pracuję na UW. Należę do grupy „Bemowska Kuchnia Sąsiedzka” gdzie poznałam świetnych ludzi i przyjaciół.

---------

Participation is free. Registration via email: o.rusinek@tlen.pl

I’m Colombian, but I was born in Venezuela, I studied Cooking because I like to cook, as simple as that. I am linguistic, I have studied the cuisine as language, at this time I’m doing my PhD in Linguistics, at University of Warsaw. I analize hunger and glottony as a metaphor in „One Hundred Years of Solitude”. I’m married with a Pole, we are living in Warsaw six years ago, and, in my free time (that I don’t have a lot!) I learn Polish. I’m private Spanish teacher since 2014, and at University of Warsaw from last semester. I’m member of BKS (Bemowska Kuchnii Sąsiatka) where I’ve known great and dear friends.