Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Dodaj wydarzenie

Nie publikujemy na waw4free informacji o wydarzeniach, w których koszt udziału przekracza 30 zł od osoby. Istnieje jednak możliwość reklamowania takiego wydarzenia na naszej stronie w postaci kafelka reklamowego:

1. Kafelek z takim wydarzeniem pojawia się na liście wydarzeń dostępnych w danym dniu/kategoriach z dopiskiem "reklama".
2. Po kliknięciu Użytkownik przekierowywany jest bezpośrednio na stronę organizatora (nie umieszczamy pełnego opisu wydarzenia na stronach waw4free).
3. Pod tytułem wydarzenia może być umieszczony link "kup bilet!", który przekierowuje bezpośrednio do systemu zakupu lub informacji o biletach.

Publikacja tego rodzaju reklamy kosztuje 45 zł netto (dotyczy tylko wydarzeń jednodniowych). Płatność przyjmujemy z góry.

Jeżeli powyższe warunki Państwu odpowiadają, prosimy wypełnić poniższy formularz. W odpowiedzi wyślemy szczegóły dotyczące płatności.

Twój adres e-mail *

Link do opisu wydarzenia *

Link do zakupu biletów

Dane do faktury VAT *
(wpisz NIP w przypadku firmy lub imię i nazwisko w przypadku osoby nieprowadzącej działalności gospodarczej)

Zabezpieczenie przed botami *
Przepisz (bez spacji) drugą i czwartą cyfrę z poniższych:
5 2 7 -

Zaznacz zgodę: *

Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.


Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłaś/udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mogła/mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie 43MEDIA (NIP 1132613119). Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności i cookies pod adresem waw4free.pl/cookies.

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama