Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Najlepsze koncerty w 2022 roku w Warszawie

Najlepsze koncerty w 2022 roku w Warszawie

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Przyszły rok dostarczy nam masy muzycznych atrakcji. Największe wydarzenia, przekładane z dwóch poprzednich lat, wreszcie (miejmy nadzieję!) będą mogły się odbyć! Oznacza to, że 2022 rok to zdecydowanie rok koncertów! Warszawa będzie wiodła prym w organizacji imprez światowego formatu – stanie się kulturalną stolicą naszego kraju. Stadion PGE Narodowy i hala Torwar po brzegi wypełnione będą zgłodniałymi muzycznych wrażeń fanami, którzy po dłuższej przerwie ze zdwojoną siłą szturmują na swoich ulubionych wykonawców! Bilety na koncerty i wydarzenia sportowe bezpiecznie kupisz i odsprzedasz na AleBilet. Na co wyjątkowo warto nabyć wejściówki? Oto parę propozycji.

Coldplay, 8 lipca 2022, PGE NarodowyPo przerwie od koncertowania w imię ekologii, jeden z najpopularniejszych zespołów świata – Coldplay, ponownie rusza w trasę… niskoemisyjną! Nie odchodzi zatem od swojej misji ratowania środowiska. Grupa po 5 latach ponownie zagra na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie 8 lipca 2022 roku. Bilety na Coldplay rozchodzą się (jak zwykle) jak świeże bułeczki, więc spieszcie się z zakupem swoich wejściówek! Będzie to jedno z najważniejszych koncertowych wydarzeń 2022 roku, nie tylko pod kątem muzycznym, ale i wizualnym oraz świetlnym.

Maneskin, 15 lutego 2022, TorwarNatomiast dla fanów mocniejszych brzmień ciekawą opcją wydać się może koncert tryumfatorów Eurowizji 2021 – włoskiego zespołu Maneskin. Grupa młodych, niepokornych muzyków po zwycięstwie w Konkursie Piosenki z miejsca zdobyła szczyty list przebojów na całym świecie. Ich kariera nabrała niesamowitego rozpędu, są rozchwytywani na największych festiwalach muzycznych Europy. W Warszawie natomiast Maneskin zjawi się już niedługo, bo 15 lutego 2022 roku. Zespół da koncert na Torwarze w ramach trasy Loud Kids On Tour. Bilety na to wydarzenie znajdziecie (i odsprzedacie) również na AleBilet.

Andrea Bocelli, 19 sierpnia 2022, PGE NarodowyNa koniec niekwestionowany król muzyki klasycznej – Andrea Bocelli. Najbardziej popularny tenor na świecie da w Polsce aż trzy koncerty – 27 sierpnia 2022 na Tauron Arenie w Krakowie, 26 listopada 2022 w Ergo Arenie Gdańsk i wreszcie 19 sierpnia 2022 na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Śpiewak niezmiennie cieszy się ogromną popularnością wśród fanów na całym świecie, również w Polsce. Dlatego nie zwlekajcie z zakupem wejściówek na koncerty tego wyjątkowego artysty! Bilety na Andrea Bocelli dostępne są w serwisie AleBilet.

Pop, rock i klasyka to dla Ciebie za mało? Odwiedź naszą stronę AleBilet - tam znajdziesz i odsprzedasz bilety na interesujące Cię wydarzenia nie tylko w Warszawie, ale i innych miastach w Polsce i za granicą!
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę