Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Świąteczne paczki dla warszawiaków

Świąteczne paczki dla warszawiaków

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Nie każdy Święta Bożego Narodzenie spędzi w rodzinnym gronie i przy stole pełnym świątecznych potraw, dlatego m.st. Warszawa wesprze 6000 potrzebujących warszawiaków i dzięki pomocy wolontariuszy dostarczy im 24 grudnia paczki z gotową kolacją wigilijną.

Świąteczne paczki zawierać będą m.in.: gotową kolację wigilijną, ciasto, drobne upominki. Podopieczni jednostek organizacyjnych pomocy społecznej m.st. Warszawy przygotowują upominki od serca, które również trafią do przygotowanych paczek.

Jak otrzymać świąteczną paczkę?

Aby zgłosić chęć otrzymania paczki w ramach Warszawskiej Wigilii z Dostawą, można zadzwonić na specjalny numer telefonu 514 045 346, który będzie czynny od 14 do 20 grudnia, w godz. od 9:00 do 17:00 lub wypełnić formularz zgłoszeniowy Warszawskiej Wigilii z Dostawą: link

W obu przypadkach należy podać swój dokładny adres, by wolontariusze 24 grudnia mogli sprawnie i na czas dostarczyć do paczkę świąteczną.

Chcesz pomóc? Zostań Wolontariuszem

M.st. Warszawa potrzebuje 100 wolontariuszy do pomocy przy pakowaniu paczek, którzy będą dyspozycyjni przez 4 godziny w ciągu dnia i sprawni fizycznie oraz 300 osób mobilnych, z własnym transportem, pomagających w rozwożeniu posiłków na terenie Warszawy.

Zgłoszenia przyjmowane są przez stronę www.ochotnicy.waw.pl lub bezpośrednio na adres e-mail: [email protected] do 21 grudnia 2021.

Warszawska Wigilia z Dostawą to wspólne przedsięwzięcie m.st. Warszawy oraz Fundacji Wolne Miejsce przygotowane w odpowiedzi na potrzeby warszawiaków. Wielu z nich przez strach przed zarażeniem od miesięcy nie wychodzi z domów, a sytuacja finansowa innych znacząco się pogorszyła. Warszawska Wigilia z Dowozem adresowana jest właśnie do nich.

źródło informacji: link
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę