Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Ogromny wybór wykładzin w warszawskich salonach Arte

Ogromny wybór wykładzin w warszawskich salonach Arte

reklama
   udostępnij tweetnij wykop

Szukasz idealnej wykładziny dywanowej do swojego mieszkania? Sprawdź ofertę dwóch warszawskich salonów Arte i skorzystaj z pomocy wykwalifikowanych specjalistów, którzy o pokryciach podłogowych wiedzą niemal wszystko. W Arte nie tylko wybierzesz wykładzinę, ale będziesz mógł zamówić również usługę pomiaru oraz montażu.

Z Arte dopasujesz wykładzinę dywanową do swojego wnętrza

Szukasz dobrze wyposażonego sklepu z wykładzinami w Warszawie? Wybierz jeden z salonów Arte, w których będziesz mógł obejrzeć wzorniki setek wykładzin i dobrać model oraz wzór idealnie pasujący do Twoich wnętrz.

Mieszkańcy Warszawy mogą odwiedzić jeden z dwóch salonów Arte. Pierwszy z nich znajduje się w dzielnicy Targówek przy ul. ul. Malborskiej 45 naprzeciwko salonu IKEA, a drugi w Jankach na Placu Szwedzkim 3. Oba salony są otwarte od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-21:00 oraz w niedziele handlowe od 10:00 do 18:00. 

W warszawskich salonach Arte znajdziesz puszyste wykładziny dywanowe o różnych kolorach i wzorach, z wysokim runem, które świetnie sprawdzają się np. w sypialniach czy salonach. Sklepy dysponują również zróżnicowaną ofertą wykładzin o podwyższonej trwałości cechujących się niskim, łatwym w czyszczeniu runem. Takie wykładziny świetnie sprawdzają się np. w budynkach użyteczności publicznej czy w biurach, ale będą również dobrym wyborem np. na domowy korytarz, po którym każdego dnia domownicy stawiają setki kroków. Salony Arte dysponują również szeroką ofertą innych pokryć podłogowych, np. dywanów, wykładzin elastycznych, chodników, wycieraczek czy paneli LVT.

Zobacz więcej na stronie Arte >>

Nie tylko wykładziny! Zamów również pełny pakiet usług

Zakup idealnego modelu wykładziny w warszawskim salonie to ważny etap, ale równie istotne jest zadbanie o to, by wykładzina została właściwie zamontowana. Jeśli nie masz doświadczenia w wykonywaniu tego rodzaju prac i nie czujesz się pewnie, najlepiej będzie wezwać doświadczonych fachowców.

Kupując wykładzinę dywanową w warszawskim salonie Arte, możesz zamówić usługi, które doprowadzą do perfekcyjnego efektu w postaci schludnie i dokładnie zamontowanej wykładziny.

Kiedy wybierzesz już wykładzinę dla siebie, specjaliści Arte umówią się z Tobą na pomiar pomieszczenia. Taka usługa da Ci pewność, że zamówisz odpowiednią ilość materiału i nie będziesz musiał płacić za m² wykładziny, które nie zostaną wykorzystane. Usługa pomiarowania jest szczególnie istotna, jeśli zamawiasz wykładzinę do nietypowej przestrzeni, np. na schody. 

Kolejnym etapem jest wycinanie i montaż wykładziny. W umówionym terminie ekipa montażowa współpracująca z salonem Arte przyjedzie do Twojego mieszkania z wymierzoną i wyciętą wykładziną, którą szybko i sprawnie zamontuje we wskazanym miejscu. W salonie Arte możesz zamówić również usługę obszywania wykładzin, dzięki której ich krawędzie wyglądają atrakcyjniej i schludniej.

Dobrze dobrana wykładzina dywanowa będzie świetnym dopełnieniem aranżacji Twojego wnętrza, dodatkowo wyciszając je i ocieplając. Warunkiem osiągnięcia oczekiwanego efektu jest wybór dobrej jakości wykładziny i jej prawidłowy montaż. W jednym i drugim pomogą Ci doradcy i specjaliści, którzy czekają na Ciebie w sklepach z wykładzinami Arte w Warszawie. 

reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę