Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Niezapomniany prezent? Podaruj bliskim prawdziwe emocje!

Niezapomniany prezent? Podaruj bliskim prawdziwe emocje!

reklama
   udostępnij tweetnij wykop

Urodziny, imieniny, Święta Bożego Narodzenia, walentynki, a może podziękowanie za lata współpracy? Każda okazja jest dobra, aby podarować bliskiej osobie lub współpracownikowi niezapomniany prezent. Dla każdego będzie to inny podarunek, jednak wszystkie łączy jedno - wyjątkowe i niepowtarzalne emocje.

  1. Niezapomniany prezent w powietrzu
  2. Wyjątkowy prezent dla amatorów motoryzacji
  3. Wymarzony prezent dla grup

Dla wielu osób wymarzony prezent to skok ze spadochronem, który można kupić na https://www.prezentzycia.pl/pl/o/skok-ze-spadochronem, dla innych to przejażdżka sportowym samochodem lub nurkowanie. W realizacji wielu z nich darczyńca może wziąć udział z ukochaną osobą, wspólnie z nią przeżywając ekstremalne doświadczenia.

Niezapomniany prezent w powietrzu

Kto z nas nie marzył o tym, aby wzbić się w powietrze jak ptak i podziwiać ziemię z wysokości? Lot samolotem to jednak nie jedyna możliwość "podniebnych" wojaży - prezent marzeń dla Twoich bliskich może wiązać się z dosłownym oderwaniem stóp od ziemi i spędzeniem czasu w powietrzu. Niezależnie od tego, czy będzie to ekstremalny skok ze spadochronem, nieco spokojniejszy lot helikopterem, czy rodzinny lot balonem, obdarowany może liczyć na radość z realizacji prezentu, niesamowite wspomnienia i pamiątkę w postaci zdjęć lub nagrania.

Wyjątkowy prezent dla amatorów motoryzacji

Bardzo popularne prezenty dostarczające ekstremalnych emocji są związane z motoryzacją. Motoryzacyjny voucher to upominek, który szczególnie doceniają panowie, zatem jeżeli Twoja druga połówka marzy o szybkiej jeździe za kierownicą sportowego auta, podaruj mu niezapomniane przeżycia, których doświadczy na jednym z torów wyścigowych, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Możliwość poprowadzenia Lamborghini, Ferrari lub innego, szybkiego auta, to prezent dobry na każdą okazję. Wśród innych propozycji dla fanów motoryzacji znajdują się również różnego rodzaju kursy, związane z rozwijaniem umiejętności jazdy samochodem w trudnych warunkach lub jazdy wyczynowej.

Wymarzony prezent dla grup

Realizacja voucherów nie musi dotyczyć tylko jednej osoby, ale również par lub nawet większych grup. Voucher na relaks w SPA to dobry prezent dla nowożeńców, a laserowy paintball to świetna alternatywa na spędzenie czasu w gronie najbliższych współpracowników lub znajomych. W duecie można polecieć balonem, nurkować, jeździć skuterem śnieżnym, quadem, skoczyć na bungee czy wziąć udział w degustacji win. To, jaki prezent wybierzesz, zależy tylko od Twojej wyobraźni i budżetu, ponieważ możliwości są nieograniczone.

reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę