Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Czas na cuda – Ekocuda! Targi Kosmetyków Naturalnych już wkrótce!

Czas na cuda – Ekocuda! Targi Kosmetyków Naturalnych już wkrótce!

reklama
Kolejna edycja wyjątkowych Targów Ekocuda już 26 – 27 marca we Wrocławiu oraz 9 - 10 kwietnia w Warszawie. Wystawcy, którzy biorą udział w targach to marki, które chcą dostarczać swoim konsumentom produkty najwyższej jakości, zgodnie z duchem Eko. Wydarzenie skupia społeczność zainteresowaną produktami opartymi na bazie naturalnych składników, świadomych swoich zakupowych wyborów.

Dziś stereotyp o tym, że kosmetyki naturalne muszą dużo kosztować, a ich działanie nie jest tak skuteczne jak chemicznych zamienników, na całe szczęście przechodzi do lamusa. Coraz większa świadomość zakupowa, umiejętność czytania (ze zrozumieniem) etykiet produktów i wiedza jaką posiadają konsumenci skutecznie rozwiewa te przeświadczenia. Eko kosmetyki są dostępne w cenach na każdą kieszeń, a ich producentami wcale nie muszą być wielkie koncerny. Często wytwarza się je, z ogromnym powodzeniem w duchu hand made lub w małych manufakturach rzemieślniczych. Co więcej, Polacy pokochali Eko trend i możliwość doświadczania ekskluzywności wynikającej z wyborów właśnie tych, mniej popularnych, ale jakże skutecznych propozycji pielęgnacyjnych. Wraz ze wzrostem świadomości wzrosły także chęci inwestycji konsumentów w kosmetyki naturalne, i tym samym dużo chętniej sięgamy po te produkty, nawet jeśli ich cena jest nieco wyższa.

- Targi Kosmetyków Naturalnych to wyjątkowe wydarzenie, które skupia ogromną ilość marek i kosmetyków w jednym miejscu. To niepowtarzalna okazja do spotkania pasjonatów produktów przyjaznych dla naszej skóry. W tym roku, na warszawskich Ekocudach, poza standardową opcją zakupu, poznania producentów, marek i ich wyrobów chcemy także przywrócić formę warsztatów i wykładów, które zawsze cieszyły się dużą popularnością wśród uczestników – mówi Zuzanna Mierzejewska, pomysłodawczyni i właścicielka marki Ekocuda oraz Targów Kosmetyków Naturalnych.

Wydarzenie to niewątpliwie należy potraktować jako „kopalnię wiedzy” i odskocznię od „chemicznej pułapki”, w którą często wpadamy podczas dokonywania codziennych kosmetycznych wyborów. Niewątpliwą wartością dla odwiedzających będą także spotkania z producentami kosmetyków, którzy podczas Targów mają niepowtarzalną okazję wyjścia naprzeciw potrzebom swoich konsumentów. Podczas targów, goście będą mieć nie tylko możliwość zadawania pytań wystawcom, ale także zakupu produktów ekologicznych takich jak m.in.: kosmetyki do pielęgnacji ciała, do makijażu, do włosów, a także dedykowane konkretnej grupie – dla kobiet, mężczyzn czy dzieci.

Targi Ekocuda przyciągają tysiące zainteresowanych odbiorców. Wydarzenie gromadzi miłośników ekologicznych trendów tak licznie między innymi ze względu na najlepsze i łatwo dostępne lokalizacje. Co istotne - wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Tegoroczna, wiosenna edycja odbędzie się w dwóch miastach – Wrocławiu i Warszawie, a przedstawiciele ekologicznych marek nadal mogą dołączyć do grona wystawców kosmetyków naturalnych Ekocuda. Może Twój brand działa zgodnie z założeniami Targów Kosmetyków Naturalnych i chcesz wraz z nami tworzyć wyjątkowy koncept pielęgnacji zgodnej z duchem eko? Tegoroczna edycja Ekocuda ma jeszcze kilka stanowisk, które może udostępnić wystawcom i producentom kosmetyków naturalnych. Serdecznie zachęcamy do kontaktu: link i dołączenia do wyjątkowej wspólnoty ludzi, dla których życie i pielęgnacja w zgodzie z naturą ma ogromne znaczenie.

Ekocuda Warszawa vol. 9 w kalendarzu waw4free
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama