Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Consult it! - zgłoś się do edycji 2022

Consult it! - zgłoś się do edycji 2022

reklama
Consult it! to projekt organizowany przez jedno z najstarszych i najbardziej prestiżowych kół działających w Szkole Głównej Handlowej - Studenckie Koło Naukowe Konsultingu.

Konkurs składa się z trzech etapów:
● etap pierwszy - Eliminacje - możesz wystartować w jednym z dwóch rodzajów eliminacji, czyli Eliminacjach Technologicznych albo Eliminacjach Konsultingowych. Eliminacje Technologiczne polegają na udziale w Hackathonie, a Eliminacje Konsultingowe na rozwiązaniu zadania case study o tematyce biznesowej. W Eliminacjach startują dwuosobowe zespoły.
● etap drugi - Finał - do Finału zakwalifikują się najlepsze zespoły z obydwu Eliminacji, które po połączeniu w większe, 4 osobowe zespoły (model 2+2), będą miały za zadanie rozwiązanie case study, łączącego oba obszary tematyczne.
● etap trzeci - Gala Finałowa - wydarzenie odbywające się stacjonarnie w Warszawie, na które zostanie zaproszonych 10 najlepszych zespołów z Finału. Na Gali będziecie mieli możliwość poznać przedstawicieli naszych Partnerów oraz zaprezentować swoje rozwiązania przed Jury. Poza konkursem każdy chętny student dowolnej uczelni w całej Polsce może zgłosić się do udziału w jednym z warsztatów przygotowanych przez naszych Partnerów, których dokładne daty i tematykę przedstawimy na początku marca!

ETAP #1
Eliminacje Konsultingowe 28.03 - 08.04
Do pierwszego case’a, dotyczącego problematyki biznesowej, przystąpicie w dwuosobowych zespołach. W trakcie etapu do Waszej dyspozycji pozostawać będą Mentorzy, służący pomocą w sprawach merytorycznych. Rywalizacja zostanie poprzedzona serią tematycznych warsztatów.
ALBO
Eliminacje Technologiczne 14.04 - 17.04
W dwuosobowych zespołach staniecie przed wyjątkowym wyzwaniem z branży IT, stworzonym przez zespół ekspertów z firmy Accenture. Wyzwanie będzie polegało na rozwiązaniu problemu programistycznego podczas dwudniowego Hackatonu, kiedy to do Waszej dyspozycji będą również doświadczeni Mentorzy. Rywalizacja zostanie poprzedzona serią tematycznych warsztatów.

*WARSZTAT PRZED FINAŁEM*
Podczas tego etapu wyłonione zostaną zespoły, które najlepiej poradziły sobie z poprzednimi zadaniami. Dodatkowo w tym czasie odbędzie się wspólny, przeprowadzony przez Accenture warsztat, który przybliży Wam tematykę zadania finałowego. Poznacie również pozostałych członków Waszego powiększonego zespołu oraz przypisanego Wam Mentora.

ETAP #2
FINAŁ 06.05 - 08.05
Podczas Finału zostanie Wam przedstawione zadanie, które połączy w sobie zarówno tematykę IT, jak i konsultingu, tworząc tym samym kompleksowy problem, symulujący rzeczywistość biznesową.

ETAP #3
GALA FINAŁOWA 21.05 - 22.05
Gala Finałowa to jedyny etap Konkursu odbywający się stacjonarnie. Do Warszawy zaproszonych zostanie 10 najlepszych zespołów, dla których będzie to świetna okazja do integracji i rozmowy z naszymi Partnerami. Podczas Gali dokonacie prezentacji rozwiązań opracowanych w trakcie Finału. Komisja złożona z ekspertów w obszarze tematyki przewodniej dokona finalnej oceny i wyłoni 3 najlepsze zespoły, na które czekają nagrody pieniężne.

Zgłoszenia do Consult it! 2022Zgłoszenia do projektu prowadzone są za pomocą formularza na stronie projektu [kliknij].
Pamiętajcie, aby zgłoszenie wypełnij Lider Zespołu.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama