Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Torby reklamowe - jakie będą najlepsze do promocji marki?

Torby reklamowe - jakie będą najlepsze do promocji marki?

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Osobowość marki i jej sposób komunikacji z grupą docelową odgrywa ogromną rolę w marketingu. Firmy próbują się wyróżniać wśród konkurencji na wiele sposobów. Jednym z nich są torby reklamowe. Ich nieograniczone możliwości znakowania sprawiają, że można je dopasować do każdej branży i grupy docelowej. Jakie wybrać w swojej działalności?

Papierowe torby reklamowe - minimalistyczna reklamaŚwiadomość ekologiczna Polaków rośnie z roku na roku. Wybieramy produkty, który produkowane są w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, bez testowania na zwierzętach oraz takie, które są wielokrotnego użytku. Wykorzystując papierowe torby reklamowe jesteś więc w stanie w bardzo prosty sposób zaskarbić sobie sympatię klientów. Pokazujesz im, że zależy Ci na przyszłości naszej planety i klimacie. Klienci z pewnością to docenią.
Papierowe torby reklamowe mają również wiele innych zalet. Jedną z nich jest pięknie wyglądający nadruk. Niezależnie od tego, jaką grafikę umieścisz na torbie, będzie ona wyglądać bezbłędnie. Dodatkowo możesz użyć specjalnych technik, jak np. tłoczenie, aby dodać torbie jeszcze więcej elegancji. Reklamowe torby papierowe wyglądają zdecydowanie bardziej luksusowo - niezależnie od tego, co znajdzie się w środku.
Warto na nie postawić, gdy sprzedajesz przedmioty o niewielkich gabarytach. Mimo swojej trwałości przy większym ciężarze papierowa torba może się po prostu rozedrzeć.

Bawełniane torby reklamowe - na większe imprezy firmoweTo idealny zamiennik papierowej torby. Wersja bawełniana charakteryzuje się o wiele większą trwałością. Takie torby klienci wykorzystują przez kilka miesięcy. Będą pełnić więc funkcję reklamową nie tylko w momencie ich podarowania, ale przez cały czas wykorzystania. W dodatku są praktyczne i ładnie wyglądają.
Z toreb bawełnianych coraz częściej korzystamy, wychodząc do sklepu na zakupy. Zajmują naprawdę mało miejsca, gdy są złożone - zmieszczą się więc w damskiej torebce. Jednocześnie torby te są niezwykle pojemne i wytrzymałe. Sprawdzą się najlepiej w młodej grupie docelowej.
Torby bawełniane możesz wykorzystać:
  • w trakcie targów firmowych czy innych eventów z klientami;
  • do pakowania nagród konkursowych;
  • na święta, gdy chcesz obdarować czymś swoich pracowników;
  • jako podziękowanie wraz z ciekawym upominkiem w środku, np. dla lojalnego partnera biznesowego.

Bawełniane worki, czyli idealny gadżet dla młodzieżyFirmy coraz częściej też wykorzystują w swoich strategiach marketingowych worki reklamowe. Cieszą się one bowiem bardzo dużą popularnością wśród młodzieży oraz osób dorosłych. Nosimy je ze sobą na zakupy, w trakcie wypadów z przyjaciółmi po mieście, a nawet na siłownię. Są niezwykle uniwersalne i wygodne. A do tego mają dużą powierzchnię reklamową, na której Twój nadruk będzie dobrze widoczny.

Gdzie kupić torby reklamowe?Najlepiej u sprawdzonego producenta gadżetów reklamowych, gdyż wtedy masz pewność wysokiej jakości wykonania i trwałości nadruku. Jednym z takich miejsc jest firma tddesign.pl. Znajdziesz tam różne modele toreb reklamowych, a także dopasujesz do nich swoją grafikę. Dzięki temu stworzysz gadżet, który idealnie odzwierciedli osobowość Twojej marki i przyciągnie do Ciebie więcej klientów.
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę