Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Legia Warszawa zagra z Lechem. Bukmacherzy oceniają mecz w Poznaniu

Legia Warszawa zagra z Lechem. Bukmacherzy oceniają mecz w Poznaniu

reklama
Legia Warszawa to najlepiej punktujący zespół Ekstraklasy na wiosnę. Po drużynie nie widać już kryzysu z jesieni minionego roku, ale o namieszaniu w czołówce ligi nie ma już mowy. Zespół może natomiast odkupić winy i wygrać kilka prestiżowych meczów. Takim jest m.in. mecz z Lechem Poznań. Jak bukmacherzy oceniają szanse Legii?

Legia Warszawa nie jest faworytem bukmacherówMimo dobrej postawy w 2022 roku, Legia Warszawa nie jest faworytem bukmacherów przed meczem w Poznaniu. Kursy przedmeczowe w tej roli stawiają Lecha Poznań. Trzeba przyznać, że różnica jest dość wysoka.

Kursy bukmachera Fortuna na mecz Lech Poznań – Legia Warszawa:
Lech Poznań – 1.72, X – 3.85, Legia Warszawa – 5.00

Kursy bukmachera STS na mecz Lech Poznań – Legia Warszawa:
Lech Poznań – 1.64, X – 3.70, Legia Warszawa – 5.35

Z jednej strony nie sposób się bukmacherom dziwić. To Lech Poznań walczy w tym sezonie o mistrzostwo kraju, sporą przewagą będzie również gra na własnym terenie. Jednak z drugiej strony Legia Warszawa jest ostatnio mocna. Mocna na tyle, że wywiezienie punktu lub punktów z Poznania nie powinno być traktowane jako sensacja. Trochę więc może dziwić aż tak wysoki kurs na warszawski zespół. W samym 2022 Legia Warszawa punktuje przecież lepiej niż Lech Poznań. Lech ponadto musi radzić sobie bez Bartosza Salamona, który wypadł z powodu urazu. Nie jest tajemnicą, że Poznaniacy nie mają zbyt dużego zapasu graczy na środku defensywy.

Patrząc na ostatnie spotkania Legii z Lechem, trudno liczyć na wielkie popisy strzeleckie. Jeśli zatem o wygranej ma decydować jeden gol, to możliwe, że strzeli go właśnie Legia Warszawa.

Bez Wszołka, braki na bramceWspomnieliśmy, że Lech Poznań zagra bez Bartosza Salamona, jednak Legia Warszawa również ma swoje problemy kadrowe. Być może one również wpłynęły na kursy bukmacherskie. Przede wszystkim Aleksandar Vuković będzie musiał radzić sobie bez Pawła Wszołka, który doznał kontuzji w trakcie meczu z Lechią Gdańsk.

W Legii cały czas sporo mówi się też o obsadzie bramki. Problemem może być nie tyle „jedynka” między słupkami, a miejsce na ławce rezerwowych w trakcie meczu. Kontuzjowany jest Cezary Miszta, trener Vuković nie korzysta z Artura Boruca. Ostatnio na ławce zasiadł 18-letni Maciej Kikolski.

Ciekawe zakłady bukmacherskie na mecz Lech Poznań – Legia WarszawaBukmacher Fortuna przygotował na ten mecz zakłady z podwójną szansą. Taki zakład zmniejsza ryzyko typowania.

Kursy Fortuna na mecz Lech Poznań – Legia Warszawa:
Lech Poznań/X – 1.19, Lech Poznań/Legia Warszawa – 1.28, X/Legia Warszawa – 2.18

Kursy Fortuna bez remisu (zwrot w razie remisu) na mecz Lech Poznań – Legia Warszawa:
Lech Poznań – 1.25, Legia Warszawa – 3.90

Ostatnie mecze Legii z Lechem były dość wyrównane. Kilkukrotnie kończyły się wynikami 1:0, 0:0 lub ewentualnie 2:1. Czy tym razem obie ekipy będą trafiały do siatki rywala?

Kursy Fortuna „obie drużyny strzelą gola” w meczu Lech Poznań – Legia Warszawa:
TAK – 1.80, NIE – 1.92

Dużo mówi się o tym, że to może być mecz, który zamknie tylko jedna bramka. Kto ją strzeli, może wygrać. Jak wyglądają kursy bukmacherskie na pierwszego gola?

Kursy Fortuna „kto strzeli pierwszego gola” w meczu Lech Poznań – Legia Warszawa:
Lech Poznań – 1.48, Nikt – 10.00, Legia Warszawa – 2.95

Fortuna i STS to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard wiąże się z ryzykiem. 18+
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱