Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Prawo Jazdy? To nie żarty - projekt o odpowiedzialności w prowadzeniu samochodu

Prawo Jazdy? To nie żarty - projekt o odpowiedzialności w prowadzeniu samochodu

reklama
Olivier Otta i Filip Krysztofowicz, w ramach ogólnopolskiej olimpiady "Zwolnieni z teorii", stworzyli edukacyjne profile w mediach społecznościowych pod nazwą "Prawo Jazdy? To nie żarty". Wspólnie m.in. z gdyńskimi szkołami jazdy, uświadamiają swoich odbiorców, że prowadzenie samochodu to nie tylko przyjemność, ale i odpowiedzialność.

- Niestety nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że prawo jazdy nie jest kolejną plastikową kartą pozwalającą prowadzić samochód, a duża odpowiedzialność, której my, przyszli kierowcy musimy być świadomi – mówią organizatorzy.

Olivier i Filip chcą reagować na problem i edukować polskie społeczeństwo, że prowadzenie samochodu wiąże się z odpowiedzialnością kierowcy za swoje i innych życie. Wsiadając „za kółko” kierowcy powinni mieć świadomość, z czym tak naprawdę wiążę się prowadzenie pojazdu. Materiały przedstawione na profilach „Prawo jazdy? To nie żarty!” odpowiadają na braki wiedzy społecznej w zakresie zarówno przygotowania do egzaminu na prawo jazdy, ale także w zakresie wiedzy już wieloletnich kierowców. Posty przekazują przydatne informacje o znakach drogowych, a filmiki na Instagramie i Tik Toku przedstawiają sytuacje „z życia wzięte” i podpowiadają jak modelowo oraz praktycznie sobie w nich radzić.

Projekt jest realizowany w partnerstwie z instruktorami jazdy, warsztatem Godart, a także z organizacją Polski Czerwony Krzyż.

Zapraszamy do nauki z Prawem jazdy? To nie żarty!

Działalność projektu znajdziesz tutaj:
instagram
tiktok
youtube
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama