Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Pomysły na spędzenie Dnia Ojca

Pomysły na spędzenie Dnia Ojca

reklama
   udostępnij tweetnij wykop

23 czerwca to dzień, kiedy zarówno małe jak i dorosłe dzieci pragną podziękować swojemu tacie za trud wychowania. Do Dnia Ojca pozostało jeszcze trochę czasu. Warto zastanowić się, jak spędzić ten wyjątkowy dzień.

Prezenty

Nieodłącznym elementem świętowania Dnia Ojca są prezenty na dzień ojca (warto przejrzeć np. ofertę sklepu bee.pl). Każde dziecko pragnie w tym dniu podarować tacie wyjątkowy prezent. Przy wyborze prezentu należy wziąć pod uwagę gust, zainteresowania taty oraz formy spędzania czasu wolnego. Każde dziecko wie, co jego tata lubi najbardziej.

Rodzinny wypad za miasto

Jeżeli nasz tata lubi spędzać czas aktywnie, dobrym pomysłem będzie zorganizowanie wspólnego, rodzinnego wypadu za miasto. Ponieważ Dzień Ojca wypada w lecie, pogoda z pewnością dopisze. Można wybrać się nad jezioro, do lasu, do parku, na działkę, na wycieczkę rowerową, przygotować piknik – niespodziankę z ulubionymi przekąskami naszego taty.

Można zorganizować grilla. Grill w rodzinnym gronie z pewnością sprawi tacie dużo radości. Można też pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i wspólnie wybrać się do parku linowego, na ściankę wspinaczkową lub na spływ kajakowy. 

Wyjście do kina, teatru lub do restauracji

Gdyby jednak pogoda pokrzyżowała nasze plany, można zaprosić tatę do kina, do teatru, trzeba tylko wybrać firm lub spektakl zgodnie z gustem taty. Ciekawym pomysłem jest zaproszenie taty do restauracji lub do kawiarni na jego ulubiony deser i kawę. Można też samodzielnie przygotować uroczystą kolację, do której zasiądzie cała rodzina.

Wyjście na mecz lub inne zawody sportowe

Jeżeli nasz tata szczególnie interesuje się sportem, dobrze jest sprawdzić, czy w okolicy nie odbywa się jakiś mecz, zawody lub inne wydarzenie sportowe. Warto kupić dwa bilety – dla taty i dla siebie i wybrać się razem z tatą na stadion. Bawmy się dobrze, dopingujmy ulubionej drużynie lub ulubionemu zawodnikowi taty, który z pewnością długo będzie pamiętał ten dzień.

Zaproszenie na koncert

Jeśli tata jest fanem muzyki, można zaprosić go na koncert ulubionego wokalisty lub zespołu. Lato to czas, kiedy odbywa się wiele koncertów, nawet jeśli koncert nie odbędzie się w Dniu Ojca, to bilety na koncert mogą być udanym prezentem.

Świętowanie Dnia Ojca można przełożyć, jeśli to święto wypada w dzień powszedni. Świętować można w weekend, kiedy cała rodzina ma dla siebie więcej czasu. Oczywiście życzenia należy złożyć tacie w dniu jego święta.

reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę