Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Treningi FitFaza / biegi siła wydolność

Treningi FitFaza / biegi siła wydolność

reklama
Treningi biegowe nad Wisłą dla wszystkich miłośników sportu, biegów, doskonałej formy i sylwetki!

Od czerwca do sierpnia w każdy czwartek po pracy zapraszamy na plenerowe treningi siły przeplatane elementami biegowymi - ćwiczenia są połączeniem wysiłku wydolnościowego, intensywnych interwałów i elementów zwiększającą mobilność ruchową.

DLA KOGO
Wszystkie ćwiczenia są opracowane tak, aby każdy mógł je wykonać. Zapraszamy zarówno początkujących, jak i trenujących już fanów biegów, dobrej kondycji i dbania o ciało!

PRZEBIEG TRENINGU
Ćwiczenia opierają się na FitFaza Method - połączeniu wysiłku wydolnościowego, intensywnych interwałów i elementów zwiększającą mobilność ruchową. Trening podzielony będzie na dwa moduły. Pierwszy bazuje na bieganiu i nastawiony jest na budowanie wydolności i motoryki. Drugi koncentruje się głównie na budowaniu siły wykorzystując ćwiczenia kalisteniczne, czyli wykorzystujące obciążenie własnego ciała oraz aktywnej regeneracji.

PROWADZĄCY
Treningi prowadzi doświadczony instruktor FitFaza:
Maciej Szczepaniak – dietetyk oraz trener personalny. Przygodę ze sportem profesjonalnym rozpoczął od biegów górskich, później nastała era maratońska, a następnie fascynacja crossfitem i kalisteniką. Twórca autorskiej koncepcji FitFaza Method – efektywnego połączenia sportu i diety.

KIEDY I GDZIE
W każdy czwartek lata nad Wisłą, o godzinie 18:00 zbiórka w Pomost 511

źródło
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama