Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Poszukujemy osoby do Zespołu waw4free

   udostępnij tweetnij wykop
W związku z dynamicznym roz... Dobra, darujmy sobie wyświechtane wstępy i przejdźmy do rzeczy... :)

Nie jesteśmy korporacją, nie mamy w biurze owocowych czwartków, ani piątków z wesołymi krawatami, między innymi dlatego, że pracujemy zdalnie, a cały tydzień ubieramy się, jak chcemy.
Jeśli zależy Ci na pracy w nowoczesnym biurowcu, składaniu w każdy piątek raportów po angielsku i realizacji celów miesięcznych, kwartalnych, rocznych... to nie trać czasu na tę ofertę.
Jeśli natomiast jesteś dyspozycyjna/y po kilka godzin dziennie i chcesz w tym czasie dorobić, pracując przy fajnym, użytecznym społecznie projekcie, to zapraszamy... :)

Poszukujemy studentki/studenta do pomocy przy prowadzeniu waw4free
Praca zdalna, po 3-4 godziny dziennie

Za co będziesz odpowiedzialna/y?
Za moderację ogłoszeń dodawanych do serwisu oraz samodzielne wyszukiwanie i dodawanie treści.

Czego od Ciebie oczekujemy?
Nie wymagamy żadnego doświadczenia. Oczekujemy jedynie biegłego posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie oraz ogólnego "ogarniania internetów". ;)
Znajomość języka angielskiego lub ukraińskiego będzie dodatkowym atutem.
Wymagamy dyspozycyjności po 3-4 godziny dziennie (pon.-pt.).

Konkrety...
Umowa zlecenie;
Wynagrodzenie 25 zł za godzinę;
Praca zdalna (niemniej będziemy się spotykać od czasu do czasu, więc dobrze, żebyś mieszkał(a) w Warszawie lub niedaleko).

ZAKOŃCZYLIŚMY ETAP ZBIERANIA ZGŁOSZEŃ
Dziękujemy za wszystkie! Skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami.


-----
Administratorem Twoich danych osobowych jest Startup "waw4free", prowadzony w ramach Programu AIP w Fundacji Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości z siedzibą przy Al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa, adres e-mail: [email protected]
Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy. Przetwarzamy je w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji przez okres 6 miesięcy od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji.
Na etapie rekrutacji nie przekazujemy Twoich danych innym podmiotom. Na żadnym etapie nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę