Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Diety pudełkowe w Warszawie - tanie opcje, porady i warianty dla wymagających

Diety pudełkowe w Warszawie - tanie opcje, porady i warianty dla wymagających

reklama

Warszawa to miasto, które słynie z szybkiego tempa życia i zabieganych ludzi. Nic więc dziwnego, że niektórzy z nich nie mają nawet czasu lub sił, by dla siebie ugotować. Wtedy najlepszym wyborem jest gotowy catering, który zapewni wszystkie najważniejsze składniki odżywcze. Dieta pudełkowa w Warszawie jest bardzo popularna - a liczba dostawców znacznie przewyższa liczbę dostawców w innych polskich miastach.

Dieta pudełkowa - Warszawa. Jak wybrać?

Najważniejszą kwestią przy wyborze odpowiedniej diety pudełkowej jest poznanie swojego zapotrzebowania energetycznego, mierzonego w kaloriach. Odpowiednio dobrana dieta będzie zapewniała taką ilość żywności, która w całości zaspokoi głód zarówno jawny, jak i ukryty. By poznać swoje zapotrzebowanie można skorzystać z wielu kalkulatorów dostępnych w Internecie, które biorą pod uwagę nasz wzrost, płeć, wiek, aktywność fizyczną i masę ciała. Taki kalkulator PPM oferuje m.in. catering Body Chief na swojej stronie internetowej. 

Drugą ważną kwestią jest wybór odpowiedniej zawartości pudełek. Catering w Warszawie oferuje ogromne możliwości konfiguracji posiłków. Możemy wybrać dietę bez nabiału i glutenu, dietę bez glutenu i laktozy czy dietę bez nabiału. Możliwości dopasowania diety jest nieskończenie wiele, a czym lepszy dostawca cateringu, tym lepsza jakość posiłków. Dodatkowym atutem wielu diet pudełkowych jest dostępność kodów zniżkowych lub programów lojalnościowych. Wybierając odpowiedni catering warto sprawdzić, czy można skorzystać z promocji na przykład z okazji świąt czy lata. Cechą charakterystyczną diet pudełkowych jest spadek liczby klientów w okresie wakacyjnym, ponieważ wielu z nich wyjeżdża lub ma więcej czasu na własnoręczne gotowanie. Wtedy cateringi decydują się na wprowadzenie kodów promocyjnych lub zniżek na dany okres. 

Zasięgnij opinii 

Dieta pudełkowa, a zwłaszcza dieta pudełkowa w Warszawie, to spory koszt. Porywając się na taki zakup warto skorzystać z porady profesjonalnego dietetyka, który oceni nasze wyliczenia dotyczące zapotrzebowania energetycznego i zasugeruje odpowiednią dietę. Warto utrzymywać stały kontakt z dietetykiem, ponieważ w przyszłości warto konsultować z nim rezultaty stosowanej diety (np. diety bez laktozy).

Warto również przeprowadzić własne dochodzenie, w czym pomoże nam przeglądarka. Cateringów w Warszawie jest wiele i każdy z nich posiada jakieś opinie w Internecie lub w social mediach. Zasięgając opinii innych użytkowników warto upewnić się, że są to rzeczywiści klienci danej diety pudełkowej, a nie osoby podstawione przez konkurencję. Warto również zastanowić się, czy chcemy, by to, co zawierają w swoich komentarzach, dotyczyło naszej diety. 

Co oferują cateringi w Warszawie?

Ogromna ilość firm dostarczających dietę pudełkową powoduje różnorodność ofert zarówno tych podstawowych, jak i konfigurowanych pod wymagania klienta. Wiele cateringów posiada w swojej ofercie posiłki dopasowane dla osób będących na diecie bez laktozy, diecie bez glutenu, bez nabiału. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że coraz częściej cateringi w Warszawie samoczynnie przenoszą się na produkty bez laktozy i glutenu. Oprócz odpowiednio dopasowanego składu do uwarunkowań zdrowotnych, diety pudełkowe oferują również różne zestawy posiłków w zależności od pory roku. Przykładem może być catering Body Chief, który oferuje na przykład Dietę Summer Box, czyli letnią dietę pudełkową, która jest połączeniem sezonowych warzyw i owoców z produktami zbożowymi, mięsem, rybami oraz nabiałem.

Który catering w Warszawie?

Warszawa to największe miasto w Polsce, a co za tym idzie - ma największą ofertę diet pudełkowych. Jednak największy błąd jaki można popełnić podejmując decyzję, to wybór cateringu, który jest najpopularniejszy. W takich cateringach żywność nie jest przygotowywana z taką starannością i dbałością o klienta jak w innych, mniejszych firmach. Dodatkowo popularniejsze diety pudełkowe często są znacznie droższe od swoich mniej popularnych odpowiedników. Mają także pewną bazę stałych klientów, którzy nie zrezygnują z usług - nie muszą więc zabiegać o ich opinię. 

Zdecydowanie lepiej jest zatem postawić na catering, który zapewnia staranność i dostosowuje się do klienta, taki jak Body Chief. Jest to dieta pudełkowa, która oprócz szerokich możliwości dostosowywania cateringu do swoich potrzeb, oferuje również wiele gotowych schematów diet oraz, przede wszystkim, konkurencyjne ceny. Dodatkowym atutem cateringu Body Chief jest całkowite odejście od konserwantów i sztucznych ulepszaczy żywności, dzięki czemu potrawy są maksymalnie naturalne, ekologiczne i smaczne, oraz - co najważniejsze - zdrowe. Body Chief, by zapewnić świeżość i odpowiedni stan żywności dostarczanej klientom, prowadzi dostawy wyłącznie autochłodniami. Dzięki temu posiłki od momentu zapakowania aż do dostarczenia do klienta przebywają w bezpiecznych i korzystnych dla nich warunkach. 

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama