Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Akademia Futbolu Amerykańskiego

Akademia Futbolu Amerykańskiego

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Ruszyła pierwsza w Polsce Akademia Futbolu Amerykańskiego dla dzieci i młodzieży. Przez całe wakacje na boisku na warszawskiej Pradze można bezpłatnie poznawać tajniki futbolu amerykańskiego.

Profesjonalny trener oraz zawodnicy drużyny Crusaders Warszawa wspierają dzieci i młodzież podczas treningów na boisku DOSiR przy ul. Kawęczyńskiej 44.

"Chcemy pokazać, że futbol amerykański to bezpieczny i rodzinny sport, który nie tylko wspaniale wpływa na rozwój fizyczny i uczy pracy zespołowej, ale także buduje charakter, wpaja wartości oraz przyzwyczaja do odnoszenia zwycięstw i przyjmowania porażek w życiu. Dzieci i młodzież, które tak jak my poczują pasję do tego wspaniałego sportu, mają możliwość dołączenia do drużyny Crusaders Juniors i regularnych treningów w ciągu roku." – mówi Marcin Miszczak, prezes Crusaders Warszawa, organizator Otwartej Akademii Futbolu Amerykańskiego.

Na zajęcia można zapisać się poprzez stronę www.recrutacja.pl lub przyjść bezpośrednio na trening w DOSiR Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy.
W poniedziałki i piątki od 12:00 do 14:00 odbywają się zajęcia dla dzieci do 12 roku życia. Dodatkowo od poniedziałku do piątku między 14:00 a 16:00 organizowane są treningi dla młodzieży, która skończyła 13 lat. Otwarta Akademia Futbolu Crusaders Warszawa potrwa do 28 sierpnia.
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę