Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Rekrutacja na bezpłatne kursy Teatru Forum i Teatru ze Społecznością

Rekrutacja na bezpłatne kursy Teatru Forum i Teatru ze Społecznością

reklama
Fundacja Edukacji i Kultury Drama Way po raz kolejny ma przyjemność zaprosić osoby pracujące w obszarze edukacji kulturalnej na kursy szkoleniowe w ramach projektu Teatru Codziennego.

Kurs Teatru Forum to 115 godzin szkolenia, podczas którego uczestnicy poznają aktywny teatr. Celem Teatru Forum jest zaktywizowanie Widza – Aktora, który może zaproponować alternatywne rozwiązanie problemu poruszonego w spektaklu. Metoda przeznaczona jest przede wszystkim dla osób pracujących z młodzieżą i osobami wykluczonymi społecznie.
Termin zgłoszeń: 7.02 - 19.03.2017
Więcej informacji: tutaj.

Kurs Teatru ze Społecznością to łącznie 95 godzin pracy z osobami chcącymi szerzyć metodę teatru zaangażowanego wśród swoich lokalnych społeczności. Jednym z elementów kursu jest wyjazd do Supraśla, gdzie uczestnicy wspólnie z mieszkańcami miasta tworzą spektakl.
Termin zgłoszeń: 13.02 - 26.03.2017
Więcej informacji: tutaj.

Koordynatorem projektu jest Weronika Brączek: weronika.braczek@dramaway.pl, tel. 608 378 098

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na dzień otwarty Drama Way, który odbędzie się 16.03 w naszej siedzibie przy ulicy Chocimskiej 12/4 w Warszawie.
Więcej informacji: tutaj.

Kursy realizowane są w ramach projektu szkoleniowego Teatr Codzienny skierowanego do osób zajmujących się edukacją kulturalną - instruktorów, animatorów, aktorów ale także wychowawców, pedagogów, nauczycieli i trenerów pracujących z młodzieżą. Projekt dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, współfinansowany przez M. St. Warszawa. Partnerami kursu są: Tale Valley Community Theatre,Cardboard Citizens, Wyższa Szkoła Nauk Społecznych Pedagogium, Uzdrowisko Supraśl, Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama