Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

WYGRAJ wakacyjne 3 tys. zł z urzędem m.st. Warszawa - INICJATYWY MŁODZIEŻOWE

WYGRAJ wakacyjne 3 tys. zł z urzędem m.st. Warszawa - INICJATYWY MŁODZIEŻOWE

reklama
Czyli złóż wniosek do końca lipca aby otrzymać do 3 tys. zł na realizację wakacyjnego pomysłu! Wystarczy, że jesteś uczniem gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej z Warszawy i zbierzesz grupę min. 3 osób.

Właśnie masz niepowtarzalną okazję rozwinąć swoją pasję i zarazić nią innych. Weź już teraz udział w III edycji programu Inicjatyw Młodzieżowych!

- Nawet do 3 000 złotych
- Złóż wniosek do ostatniego dnia każdego miesiąca począwszy od dzisiaj do 31 lipca 2016 lub do wyczerpania środków - najbliższy termin to 31 lipca!
- Projekt skierowany do uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych (z Warszawy)

INICJATYWY MŁODZIEŻOWE to program skierowany do młodzieży, która chciałaby podjąć działanie związane z rozwojem swoich zainteresowań, hobby. Z tego powodu, sam pomysł nie będzie dla nas najważniejszy. Istotniejsze jest byś realizował swój własny pomysł na działanie/aktywność oraz abyś się przy tym dobrze bawił przy okazji ucząc się czegoś nowego, zdobywając dodatkowe umiejętności, organizując coś przydatnego dla najbliższego otoczenia.

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/910495902349224/
Nasz fanpage: www.facebook.com/InicjatywyMlodziezowe

Szczegółowe informacje o zasadach przyznawania dotacji znajdziesz w zakładce Inicjatywy Młodzieżowe na stronach Stowarzyszenia Harcerskiego www.sh.org.pl oraz Okręgu Mazowieckiego ZHR www.mazowsze.zhr.pl
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama