Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Rekrutacja na warsztaty Maker Woman

Rekrutacja na warsztaty Maker Woman

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Jeśli pasjonują Cię nowe technologie, chcesz nauczyć się obsługi drukarki 3D i plotera laserowego, a może masz pomysł na projekt wykorzystujący mikrokontroler arduino lub raspberry pi?

Zdobądź nowe umiejętności i wiedzę. Szyjesz, projektujesz, wytwarzasz? Zmaterializuj swój projekt!

W czerwcu 2017 rozpoczyna się rekrutacja do projektu. W ramach planowanych działań odbędą się trzy cykle szkoleniowe, po 135 godzin każdy. Zajęcia będą realizowane od lipca 2017 do lipca 2018 r.
W trakcie trwania 3 miesięcznego szkolenia uczestniczki przejdą ścieżkę od wiedzy teoretycznej i know-how do tworzenia prototypu swojego produktu.
Nauczą się podstaw projektowania, przygotują projekty do wykonania na drukarce 3d, ploterze laserowym czy frezarce. Zdobędą wiedzę z dziedziny podstaw programowania mikrokontrolerów i mikrokomputerów arduino i raspberry pi. Nauczą się podstaw obsługi maszyn cnc, plotera laserowego i drukarek 3d. Zapoznają się z podstawami obróbki drewna, szycia, tworzenia stron internetowych, fotografii produktu i zagadnieniami związanymi z prowadzeniem własnej firmy. W dalszej części kursu, pod nadzorem mentorów, uczestniczki będą pracować nad swoimi projektami, stworzą prototypy i gotowe produkty.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Więcej informacji, szczegółowy program i formularz zgłoszeniowy na stronie makerwoman.robisz.to.
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę