Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Bezpłatne badanie słuchu dla dzieci i dorosłych

Bezpłatne badanie słuchu dla dzieci i dorosłych

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Według statystyk prawie 45 procent Polaków w wieku od 20 do 40 lat niedosłyszy. Co druga osoba w grupie do 20 lat ma kłopoty ze słuchem. W małych miejscowościach dostęp do specjalistów jest bardziej utrudniony niż w dużych miastach. Statystycznie dziecko ze znacznym niedosłuchem ma trzykrotnie gorsze wyniki w nauce niż prawidłowo słyszący rówieśnicy. Wczesne wykrycie zaburzeń słuchu – czy tu chodzi o dzieci, czy osoby starsze, ma ogromne znaczenie w dalszym leczeniu. Niestety odsetek osób, które zgłaszają się na badanie słuchu jest niewielki.

Tymczasem podstawowe badanie słuchu trwa zaledwie ... 10 minut i jest bezbolesne. Zwykle polega ono na potwierdzaniu słyszalności dźwięku poprzez naciśnięcie przycisku w momencie, gdy osoba badana usłyszy sygnał. Niepodejmowanie działań przy nawet minimalnym schorzeniu związanym z narządem słuchu może doprowadzić do katastrofalnych skutków: do całkowitej utraty słuchu.

Warto skorzystać z badań słuchu, gdyż są one bezpłatne. Prawdopodobnie dla każdego człowieka są one warte polecenia, ponieważ nikt chyba nie chciałby nie słyszeć słów swoich pociech czy wnuków, gdy ta starość nadejdzie.

Zapraszamy na bezpłatne badania słuchu: umów się na bezpłatną wizytę (kliknij tutaj).
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę