Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Rowery Studenckie - darmowe rowery dla studentów!

Rowery Studenckie - darmowe rowery dla studentów!

reklama
fb tt w msg wa tm em cp
Rowery Studenckie jest to program, który został stworzony przez firmę Forwin w 2015 roku. Spółka wprowadziła na rynek rozwiązanie, z którego mogą korzystać studenci jak i reklamodawcy zainteresowani promowaniem swoich usług i produktów z troską o środowisko naturalne.

Darmowy rower w trzech prostych krokach:
1. Wysyłasz zgłoszenie;
2. Otrzymujesz potwierdzenie;
3. Odbierasz rower.

To prawda! Jeżeli jesteś studentem jednej z uczelni wyższych, to możesz jeździć rowerem zupełnie za darmo! Pamiętaj, że liczba dostępnych rowerów jest ograniczona. Udział w konkursie wezmą studenci zgodnie z zasadą, kto pierwszy ten lepszy.

Uwaga! Rower jest wypożyczany na czas trwania akcji - po jej zakończeniu musisz go oddać. Ty jesteś odpowiedzialny za utrzymanie roweru w dobrym stanie technicznym.
Cała akcja to konkurs - ścigamy się, kto przejedzie więcej kilometrów. Służy do tego aplikacja mobilna (w wersji na iOS i Androida). Warunkiem koniecznym do brania udziału jest przejechanie Rowerem Studenckim w każdym miesiącu co najmniej 120 km i zarejestrowanie tego faktu przy pomocy aplikacji. Na najlepszych czekają nagrody!

Szczegóły dotyczące akcji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie rowerystudenckie.pl.


Dodatkowe korzyści - jeżeli konkursy i darmowy rower nie jest wystarczającą motywacją:
Jazda na rowerze stymuluje mózg
Czy wiedziałeś, że istnieje związek między aktywnością fizyczną a poznawczą? Ruch usprawnia pracę mózgu i poprawia pamięć długoterminową, ułatwia przyswajanie wiedzy i rozwiązywanie problemów, zwiększa koncentrację. Jazda na rowerze wpływa korzystnie na cały szereg umiejętności, które są potrzebne podczas studiów i w codziennej pracy.
Jazda na rowerze poprawia jakość snu
Czy wiedziałeś, że im bardziej aktywny jesteś w trakcie dnia, tym łatwiej będzie Ci się zrelaksować i wyspać w nocy. Polepsz jakość swojego snu poprzez aktywność w trakcie dnia. Już 20 minut codziennej jazdy rowerem poprawi ją znacząco. Efekty zobaczysz po 6 tygodniach . Dobry sen wpływa pozytywnie na poziom koncentracji, pamięć, nastrój i zdolność logicznego myślenia.
Jazda na rowerze obniża poziom stresu
Czy wiedziałeś, że dzięki ćwiczeniom możesz polepszyć swoje samopoczucie i zredukować poziom długotrwałego stresu? Zestresowany mózg nie działa poprawnie, a stres niekorzystnie wpływa na umiejętności motoryczne oraz zaburza układ odpornościowy.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę