Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Odkrywaj zagadki PRL-u i poczuj smak dawnych lat z Królewskim Niefiltrowanym

Odkrywaj zagadki PRL-u i poczuj smak dawnych lat  z Królewskim Niefiltrowanym

reklama
Wyobraźcie sobie, że wehikuł czasu przeniósł Was do lat 70. Wpakowaliście się w niezłe tarapaty i jedynym ratunkiem jest uzyskanie pieniędzy od babci, która na nieszczęście wyjechała na wczasy do sanatorium. Milicja depcze Wam po piętach, a Wy zatrzasnęliście się w mieszkaniu seniorki. Musicie znaleźć zapasowy klucz i pieniądze. Na szczęście macie dobrą ekipę, z którą rozwiązywanie zagadek nie tylko nie stanowi żadnego problemu, ale przede wszystkim jest niezwykłą frajdą.

Królewskie Niefiltrowane po raz kolejny daje konsumentom niepowtarzalną okazję, by poczuć klimat dawnej Warszawy. Nagrodą główną w promocji „Zgarniaj klawe fanty” są vouchery dla 4 osób do stylizowanego na PRL, warszawskiego Escape Roomu. Pokój jest całkowicie wpisany w realia tamtych czasów. Przekraczając próg mieszkania, czujemy, jakbyśmy przenosili się do przeszłości. Wszystko za sprawą bogactwa charakterystycznych rekwizytów z tego okresu. Zadbano o najmniejsze detale, a każdy dostrzeżony element, może okazać się wskazówką do rozwiązania zagadki. Wszystko po to, by odbyć sentymentalną podróż do czasów bez Internetu, smartfonów i mediów społecznościowych. Dla wszystkich, którzy czasów tych nie pamiętają jest to unikalna okazja do tego, by zobaczyć w jakich realiach żyli ich rodzice. Odwiedzających czekają niepowtarzalne doświadczenia.

escape room PRL
Redakcja waw4free miała okazję odwiedzić PRL-owski Escape Room i zdecydowanie polecamy tę rozrywkę! :-) Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji brać udziału w grze typu escape room, to ten pokój jest bardzo dobry na początek, ale też zaawansowani gracze nie będą się nudzić. ;) Dodatkowo rozwiązaniem jednej z zagadek jest specjalna niespodzianka przygotowana przez Królewskie Niefiltrowane, która pozwoli odkryć charakterystyczny smak dawnej Warszawy.

escape room PRL
Nam udało się wyjść w 48 minut. Pobijecie ten wynik? :)

Co najlepsze, jeżeli jesteście amatorami "złotego trunku", to bez problemu możecie wybrać się tam za darmo! Wystarczy zebrać 50 kodów spod kapsli Królewskiego Niefiltrowanego w promocyjnych opakowaniach i zarejestrować je na stronie klawefanty.krolewskie.pl, by zapewnić zarówno sobie, jak i przyjaciołom niecodzienną, interaktywną rozrywkę. To najlepszy sposób na rozpoczęcie wieczoru pełnego przygód w klimacie stolicy sprzed kilkudziesięciu lat.

----

Królewskie <br />
 Niefiltrowane
Królewskie Niefiltrowane jest piwem inspirowanym klimatem i smakiem dawnej Warszawy. Zarówno jego etykieta, jak i receptura są ukłonem w stronę warszawskiej tradycji. Nie jest poddawane filtracji, dzięki czemu zachowuje pełne walory aromatyczne i smakowe. „Zgarniaj klawe fanty”, to kolejna akcja, która podkreśla warszawski charakter Królewskiego. – Królewskie Niefiltrowane inspirowane jest smakiem, charakterem i tradycjami dawnej Warszawy. Nagrody w promocji „Zgarniaj klawe fanty” przywołują ten klimat i pozwalają z przymrużeniem oka odkrywać uroki tamtych czasów. – mówi Mariusz Brzeziński, Specjalista marki Królewskie w Grupie Żywiec. W promocji do zgarnięcia, poza voucherami do Escape Roomu stylizowanego na mieszkanie z czasów PRL, jest także gra planszowa „Kolejka” oraz modne koszulki z grafiką „z tamtych lat”. Szczegóły promocji znajdują się na stronie www.krolewskie.pl.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama