Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Zgłoszenia do projektu FOSA 2018

Zgłoszenia do projektu FOSA 2018

reklama
Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej serdecznie zaprasza do udziału w piętnastej edycji projektu FOSA, polegającego na zorganizowaniu i przeprowadzeniu interdyscyplinarnych warsztatów adresowanych do młodzieży pozostającej w okresie ferii zimowych w Warszawie.

Termin projektu: 13-26 stycznia 2018 rok

W FOSA mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani mieszkańcy Warszawy spełniający kryterium wieku (projekt skierowany jest do młodzieży w wieku 13-19 lat). Jedynym ograniczeniem jest liczba uczestników (100 osób).

Po zamknięciu naboru organizowane jest wstępne spotkanie, w trakcie którego reżyser przydziela uczestników do grup warsztatowych, na podstawie ich predyspozycji i zainteresowań.
Termin spotkania z reżyserem: 13 stycznia 2018 rok

Warsztaty organizowane są w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej mieszczącym się przy ulicy Jezuickiej 4 oraz przy ulicy Boleść 2 (Stara Prochownia SCEK)

Po rozpoczęciu projektu każda grupa kolejno bierze udział w warsztatach teatralnych, muzycznych i choreograficznych, w improwizacjach aktorskich oraz w nagraniach ścieżki dźwiękowej w studio nagrań. Pod kierunkiem nauczycieli oraz instruktorów młodzi ludzie kształcą swoje umiejętności, aby wystąpić na scenie w widowisku muzycznym.

Pokazy finałowe odbędą się w dniu 26 stycznia 2018 roku o godz. 10:00 i 13:00 w sali widowiskowej Centrum Konferencyjnego Polin (ul. Mordechaja Anielewicza 6). Spektakl prezentowany będzie młodym widzom uczestnikom akcji „Zima w Mieście”.

Zgłoszenia do udziału w projekcie prosimy składać do dnia 7 stycznia 2018 roku w Dziale Organizacji SCEK (ul. Jezuicka 4, pokój 117). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt FOSA finansowany jest przez Miasto Stołeczne Warszawa.

Do pobrania:
Formularz Zgłoszenia FOSA 2018
Regulamin FOSA 2018
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama