Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Warszawski Program „Zima w Mieście 2018”

Warszawski Program „Zima w Mieście 2018”

reklama
fb tt w msg wa tm em cp
W roku szkolnym 2017/2018 ferie zimowe w Województwie Mazowieckim zaplanowane są od 15 stycznia 2018 r. do 26 stycznia 2018 r. Uczniowie, w tym czasie, będą mogli skorzystać z bardzo bogatej oferty Warszawskiego Programu „Zima w Mieście 2018”.

W ramach Programu feryjne placówki edukacyjne, funkcjonujące przez pięć dni w tygodniu, w godz. 7.00-8.00 do 16.00-17.00, zapewnią opiekę nad najmłodszymi. W placówkach organizowane będą m.in. zajęcia sportowe, rekreacyjne, edukacyjne, muzyczne, plastyczne oraz aktywności poza placówką - wycieczki, seanse filmowe, spektakle teatralne, lekcje muzealne czy też spotkania z ciekawymi ludźmi.

Dla grup zorganizowanych oraz uczestników indywidualnych zostanie przygotowana różnorodna oferta w punktach feryjnych zajęć specjalistycznych mieszczących się w szkołach, młodzieżowych domach kultury, ogniskach pracy pozaszkolnej, ogrodach jordanowskich, bibliotekach, domach kultury. Ponadto w dzielnicowych i miejskich Ośrodkach Sportu i Rekreacji odbywać się będą zajęcia sportowe. Nie zabraknie imprez, zawodów, turniejów, konkursów i gier rekreacyjno-sportowych.

Zapisy uczestników do Warszawskiego Programu „Zima w Mieście 2018” odbywają się w feryjnych placówkach edukacyjnych i trwają od 27.11.2017 r. do 08.12.2017 r. Udział jest bezpłatny. Podobnie jak w latach ubiegłych pobierana jest jedynie opłata za wyżywienie, wynosi ona 7 zł za dwa posiłki dziennie, w tym jeden ciepły. Uczniowie, którzy w ciągu roku szkolnego korzystają ze zwolnienia z opłat za obiady na mocy decyzji OPS lub dyrektora szkoły są zwolnieni z opłat za posiłki w feryjnych placówkach edukacyjnych na podstawie zaświadczenia z macierzystej szkoły. Karty kwalifikacyjne uczestnika wypoczynku są do pobrania m.in.: ze stron internetowych szkół oraz dzielnic.

Warszawski Program „Zima w Mieście 2018” będzie również realizowany w siedmiu szkołach specjalnych.

Wykaz "feryjnych placówek edukacyjnych" znajdziesz na tej stronie.

Zapraszamy!
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę