Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej

Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
OKFS, czyli Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej to Konkurs skierowany do wszystkich studentów oraz doktorantów uczelni państwowych i prywatnych interesujących się fotografią, którzy nie ukończyli 28 roku życia. Organizowany on jest od 1998 r., a w tym roku przypada już jego XX edycja. Konkursowi towarzyszą wystawy nadesłanych prac, cykle bezpłatnych warsztatów, projekcji i wykładów prowadzonych przez znakomitych fotografów w siedmiu miastach w Polsce.

Misją Konkursu jest dawanie możliwości rozwoju w dziedzinie fotografii oraz odkrywanie nowych talentów. Aby wziąć udział w Konkursie, nie trzeba mieć na koncie dużego doświadczenia! Liczy się przede wszystkim pasja, talent i nietypowe spojrzenie na rzeczywistość. W Konkursie każdy ma szansę wygrać, niezależnie od tego czy jest profesjonalistą, czy amatorem rozpoczynającym przygodę z fotografią.

W tegorocznej edycji prace będzie można nadsyłać w odpowiedzi na motyw przewodni „ŚWIATŁO”. Zdjęcia można zgłaszać w trzech kategoriach: Sceneria, Portret i Reportaż. Uczestnik konkursu może zgłosić w każdej kategorii maksymalnie trzy zdjęcia, jednak w sumie nie więcej niż sześć zdjęć.

Do wygrania są m.in.: kurs w Akademii Nikona, Moonybook Grande od Moony Lab, roczna prenumerata Digital Camera Polska, konto Premium w Photler, książki od Wydawnictwa Otwarte oraz wiele innych nagród. Zgłoszenia będą przyjmowane od 5 do 31 maja 2018 za pomocą formularza zamieszczonego na stronie www.okfs.pl.

Oceny prac dokona profesjonalne jury w składzie: Marta Wojtal, Rafał Bojar, Marcin Ciepieniak.
Oficjalne ogłoszenie wyników będzie miało miejsce podczas Gali Finałowej, która odbędzie się 25 maja w Warszawie.
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!