Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Bądź piękna z Siberiką!

Bądź piękna z Siberiką!

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Latem powinniśmy szczególnie dbać o siebie i swój wygląd. Po zimie nasze ciało należy delikatnie przebudzić i przygotować na działanie promieni słonecznych!

Dlatego sklepy z kosmetykami naturalnymi Siberika oferują wyjątkową akcję. Odwiedź jeden z naszych sklepów w Warszawie w dniach od 21.05 do 30.06.2018 r., podaj hasło „BEAUTY”, a do każdego zakupu otrzymasz prezent lub zniżkę.

Organiczne i naturalne kosmetyki, oferowane w sklepach "Siberika", bardzo delikatnie pomogą Ci odkryć swoje naturalne piękno i staną się Twoim towarzyszem na zawsze!

Sklepy Siberika nie tylko dają prezenty Klientom, ale oferują przyjazne ceny, atrakcyjne rabaty i przygotowują oferty specjalne dla swoich, stałych Klientów oraz zaskakują każdego dnia ciekawymi pomysłami na upominki.

Regularne akcje
Dzięki karcie stałego klienta można zawsze uzyskać zniżkę na wszystkie produkty w wysokości od 10% we wszystkich sklepach stacjonarnych z kosmetykami naturalnymi Siberika ! A w dniu urodzin Klienta i w dwa kolejne dni po nich, dajemy w prezencie specjalną zniżkę w wysokości 30% na cały towar(rabaty nie sumują się).

obraz


Idealny podarunek
Karta podarunkowa Siberika - to wspaniały prezent dla rodziny, przyjaciół lub znajomych. Wasi Bliscy mogą z pomocą naszych konsultantek- ekspertów, sami sobie wybrać kosmetyki.

obraz


Pomoc w zakupach
Uprzejme i kompetentne konsultantki sklepów Siberika z przyjemnością podzielą się swoją wiedzą i pomogą we właściwym doborze kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, a także bezpłatnie zapakują produkty na prezent w ładne opakowanie.

Nasze ostatnie akcje

obraz


Adresy naszych sklepów znajdziecie na stronie: http://siberika.eu/pl/contacts

Zapraszamy do sklepów Siberika.
Na hasło „Beauty” czeka na Was zniżka lub prezent.
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę