Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do Świata Bajek!

Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do Świata Bajek!

reklama
Kapitan Warszawa wyrusza na obchód Stolicy, towarzyszą mu postacie ze znanych bajek.

Każde dziecko kocha bajki! Zresztą, czy ktoś ich nie kocha? Pozwalają nam przenieść się w zupełnie inny, wesoły kolorowy świat! W tym roku już po raz piąty wyruszycie we wspaniałą, pasjonującą podróż przez dzielnice Warszawy, wraz z jej superbohaterem Kapitanem Warszawa! Tym razem wasz szlak wyznaczać będą najpopularniejsze bajki świata! Kapitan Warszawa jak co roku sprawdzi czy warszawiakom dobrze się wiedzie i czy nic nam nie zagraża.

Praktycznie w każdy wakacyjny weekend zapraszamy rodziny do nieodpłatnej zabawy, podczas której razem z superbohaterem – Kapitanem Warszawa – rodziny przeżyją przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki, poznają kolejne dzielnice, a przede wszystkim spędzą wspólnie czas i będą dobrze się bawiły! Na pasjonatów bajek czekają Pikniki Rodzinne i trzymające w napięciu gry miejskie oraz wyjątkowe warsztaty.

W sobotę, 2 czerwca, Kapitan Warszawa po raz kolejny wyruszy na obchód Stolicy i odwiedzi wielki piknik rodzinny organizowany przez Legię Warszawa. Podczas Pikniku będziecie mogli przenieść się do świata bajek z naszym superbohaterem. Tym razem zaprosimy Was w odwiedziny do Uniwersytetu Potwornego. Brzmi strasznie? Nic bardziej mylnego! Wspólnie stworzymy bohaterów „potwornej bajki”, a także nowych, którzy być może kiedyś zabłysną na ekranie. Nasze potwory będziemy tworzyć z różnych materiałów, także tych, które na pierwszy rzut oka wydają się zupełnie niepotrzebne. Nadamy drugie życie śmieciom i elektrośmieciom, sprawdzimy, jak możemy je wykorzystywać, aby pomóc Naszej planecie. Każdy uczestnik będzie mógł spróbować swoich sił w aktorstwie - stworzymy własne Ekostory z udziałem naszych wykonanych podopiecznych. Po zakończeniu warsztatów będziecie mogli zabrać swoje potwory do domu. Zapraszamy najmłodszych i też tych trochę starszych gości pikniku, czekamy na wasze głowy pełne pomysłów. Do zobaczenia!

W tym roku Kapitan Warszawa pojawi się również w Parku Kępa Potocka na Pikniku Olimpijskim, który odbędzie się 9 czerwca! Tego dnia Kapitan Warszawa przygotował dla mieszkańców dzielnicy Żoliborz animacje sportowe. Będzie można zagrać w ulubioną grę Francuzów - boule. Czeka na Was również wyjątkowa gra wymagająca pracy w grupie oraz koncentracji – Tower of Power. Szukajcie nas pod niebieskim namiotem Zwalcz Nudę!

A, już 10 czerwca, Wasz ulubiony bohater - przybędzie na Dzień Otwarty Zajęć Bemowskiego Centrum Kultury. Tego dnia przeniesiemy się do świata księżniczek i książąt, każdy mały uczestnik pikniku znajdzie tu coś dla siebie. Wszystkich miłośników dobrej zabawy zaprosimy m.in. do dmuchanego zamku, w którym na pewno nie będziecie się nudzić.

Kto może pomóc Kopciuszkowi dostać się na bal jak nie prawdziwi superbohaterowie? Dobra wróżka potrzebuje Waszego wsparcia! Dlatego wzywamy wszystkich małych konstruktorów do wspólnej zabawy z kolorowymi klockami. Słomki w ruch, czas zbudować magiczną karocę! Każda dziewczynka chce się poczuć jak prawdziwa księżniczka i mieć własną, wymarzoną koronę. Różowa, niebieska, a może złota? Z brokatem, kolorowymi serduszkami czy cekinami? Na naszym stoisku będziecie mogły wyczarować najpiękniejsze, błyszczące ozdoby i zabrać je ze sobą do domu. Będzie na Was czekała również dobra wróżka, która z kolorowych balonów potrafi wyczarować różne zwierzęta, kwiaty dla prawdziwych księżniczek i miecze dla odważnych książąt. To będzie prawdziwa gratka dla pasjonatów gier planszowych. Na miejscu będzie można wypożyczyć najpopularniejsze z nich. Zapraszamy wszystkie dzieci, które mają ochotę pomóc księciu w odnalezieniu prawdziwego pantofelka Kopciuszka. Z nami nie będziecie się nudzić!

Aby wziąć udział w bohaterskiej akcji Kapitana Warszawa, wejdź na stronę www.zapisyzwalcznude.pl i zarezerwuj miejsce dla swojej drużyny!

Na zwycięskie drużyny czekają nagrody ufundowane m.in. przez Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, Zakamarki, Kapitan Nauka, Magazyn Scooby Doo, Teatr Capitol oraz La Millou.

Twoje miejsce jest w naszych szeregach – wejdź z nami do Świata Bajek!
Na wydarzenia WSTĘP BEZPŁATNY!

Projekt Aktywna Rodzina to seria 8 gier miejskich i 8 pikników oraz 7 warsztatów rodzinnych. Projekt jest finansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.
Szczegóły na www.zwalcznude.pl/aktywna-rodzina/
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama