Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Konkurs Twoje zdjęcie w Ambasadzie – voucher na wakacje w Chorwacji przekazany zwycięzcy!

Konkurs Twoje zdjęcie w Ambasadzie – voucher na wakacje w Chorwacji przekazany zwycięzcy!

reklama
14 czerwca br. odbyło się uroczyste rozdanie nagród w trzeciej edycji konkursu "Twoje zdjęcie w Ambasadzie", zorganizowanym przez blog podróżniczy Cromania.pl przy wsparciu Ambasady Republiki Chorwacji. To największy w Polsce konkurs wakacyjny dla miłośników Chorwacji.

W ramach konkursu czytelnicy Cromania.pl, najpopularniejszego bloga o Chorwacji, przesyłali swoje zdjęcia z wakacji w tym kraju. Główną nagrodą był voucher na wynajem apartamentu w Chorwacji ufundowany przez firmę Novasol. Pozostali wyróżnieni otrzymali nagrody od firm: Podravka i Express Map oraz upominki od Narodowego Ośrodka Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji oraz Izabelli Kopeć ArtMus – IK.

Trzy najlepsze fotografie zostały wyeksponowane w Ambasadzie Republiki Chorwacji w Warszawie, gdzie będą prezentowane w pomieszczeniach protokolarnych Ambasady, aż do następnej edycji konkursu w 2019 roku.

Celem konkursu była promocja Chorwacji oraz wszelkich jej aspektów. To już trzecia edycja, która cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Wpłynęło ponad 1,5 tysiąca zdjęć, z których wybrano najlepszą piątkę. Fotografie ukazały Chorwację okiem polskiego turysty. Dominował w nich temat krajobrazu, co nie dziwi, gdyż Chorwacja ma jedną z najpiękniejszych linii brzegowych w Europie.

4 edycja Konkursu rozpocznie się w 2019 roku.

Relacja z wydarzenia

fot.: 1 miejsce w konkursie: Marcin Wojciechowski, Dubrownik
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama