Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Bezpłatne szkolenia w ZUS

Jak podaje Warszawski Serwis Prasowy I Oddział ZUS w Warszawie zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na bezpłatne szkolenia, które poprowadzą eksperci tej instytucji.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązują wcześniejsze zapisy. Szkolenia trwają około dwóch godzin. W sposób szczególny Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza lekarzy na szkolenie z wystawiania elektronicznych zwolnień lekarskich, które od 1 grudnia br. całkowicie zastąpią tradycyjne papierowe zwolnienia. Płatników składek, którzy mają jeszcze problemy lub wątpliwości związane z e-Składką, pracownicy ZUS zapraszają na szkolenie z tej nowej formy rozliczeń.

Na szkolenia można się zapisać telefonicznie lub e-mailowo: I Oddział ZUS w Warszawie: tel. 22 538 33 15, Szkolenia_Oddział_Warszawa1@zus.pl; Inspektorat Warszawa-Żoliborz: tel. 22 569 34 15, sekretariat_Zoliborz@zus.pl; Inspektorat Warszawa-Ochota: tel. 22 508 31 00, sekretariat_ochota@zus.pl. Na stronie www.zus.pl/o-zus/kalendarium dostępne są szczegółowy opis szkoleń, a także ich harmonogramy we wszystkich oddziałach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama