Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Bilety ZTM kupisz przez smartfona

Bilety ZTM kupisz przez smartfona

reklama
Od czasu do czasu bywasz w stolicy i przemieszczasz się po niej środkami komunikacji miejskiej? Jeżeli śpieszysz się lub nie znasz wystarczająco miasta, skorzystaj z rozwiązania w postaci aplikacji mobilnej mPay. Dzięki niej szybko zakupisz potrzebne Ci bilety.

Bilety w smartfonie – wygodne i bezpieczne rozwiązanie

Komunikację miejską wybiera wiele osób. Powody są różne, bo poza oszczędnością pieniędzy, nie można zapomnieć, że przesiadając się z własnego samochodu na rzecz miejskiego transportu zbiorowego dbamy o powietrze, którym oddychamy. Wybór autobusu oznacza jednak konieczność zakupu biletów. Gdzie zakupić bilety w Warszawie na ZTM? Okazuje się, że wcale nie musisz szukać kiosku, który będzie miał je w ofercie – możesz skorzystać ze specjalnej aplikacji i ich zakupu dokonać przez smartfona.

Aplikacja mPay, która pozwala nabywać bilety w Warszawie na ZTM, jest dostępna na tej stronie: www.mpay.pl/uslugi/bilety-komunikacji-miejskiej/bilety-ztm-warszawa. Nie ma przy tym znaczenia system operacyjny, na którym pracuje Twój smartfon, a to dlatego, że aplikacja jest dostępna na różne systemy – Android, iOS oraz Windows Phone.

Zakup biletów przez smartfona się opłaca

Jest co najmniej kilka powodów, dla których warto zainstalować aplikację mPay i nabywać bilety w Warszawie na ZTM przez smartfona. Po pierwsze to spora oszczędność czasu. Nie musisz szukać punktów sprzedaży biletów, nie ma też obawy, że nie zdążysz zakupić biletu przed odjazdem autobusu. Po drugie korzystanie z aplikacji jest niezwykle wygodne. Zapomnij o noszeniu ze sobą w portfelu drobnych – teraz niezależnie od pory dnia zawsze będziesz mógł bezgotówkowo zakupić bilet na wybrany kurs.

Z punktu widzenia osób, które korzystają z komunikacji miejskiej ze względów ekologicznych znaczenie będzie miał fakt, że w ten sposób ominą papierowe bilety w Warszawie na ZTM. Do tego wszystkiego warto też wspomnieć o kwestii bezpieczeństwa – każda transakcja musi być potwierdzona podanym wcześniej numerem PIN.

Więcej niż bilety – poznaj możliwości mPay

Aplikacja mPay została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkowników, dlatego też jest bardzo funkcjonalna. Mając do niej dostęp, będziesz mógł zrobić znacznie więcej niż tylko zakupić bilety w Warszawie na ZTM – usługi obejmują m.in.: płatności za parking, doładowania telefonów oraz opłacanie rachunków.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama