Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

City break, czyli weekendowe podróżowanie

City break, czyli weekendowe podróżowanie

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Każdy z nas potrzebuje odpoczynku i chwili relaksu. Niestety, pozostając w domu na weekend zamiast wypoczywać zajmujemy się kolejnymi obowiązkami. Warto więc wyjechać.

Nie tylko do pobliskich miejscowości, ale również za granicę. Wbrew pozorom, to wcale nie musi być drogie. Poznaj city break i zacznij poznawać świat.

City break - poznawaj świat w kilka dni

City break to coraz popularniejsza forma podróżowania, z której korzystają ludzie na całym świecie. Polega na organizowaniu krótkich, często weekendowych podróży do miast położonych poza granicami naszego kraju. Polacy chętnie wybierają europejskie stolice. To wyjazdy nie tylko krótkie, ale również niedrogie - osoby decydujące się na tą formę wypoczynku wybierają tanie noclegi oraz linie lotnicze.

Dlaczego warto?

Poznawanie nowych miejsc, zabytków, osób i kultur to rozwijające zajęcie, dzięki któremu możemy czuć się spełnieni. Teraz jest to dostępne praktycznie dla każdego z nas. City break doskonale łączy w sobie możliwość spełniania marzeń i realizacji planu z wygodą, niską ceną i oszczędnością czasu. Jest więc rozwiązaniem, które może przypaść do gustu każdemu z nas.

Gdzie szukać okazji na city break?

Jeśli spodobała ci się idea krótkich, weekendowych wyjazdów z pewnością zastanawiasz się w jaki sposób podróżować tak tanio. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firm takich jak Sky4Fly, która oferuje szeroki wybór tanich połączeń lotniczych. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie www.sky4fly.net.

Popularność city break w naszym kraju

Niestety, wiele osób w naszym kraju nie może pozwolić sobie na dłuższe wakacje. Problem ten dotyka zarówno osoby, które nie mają wysokich dochodów, jak i te, które zarabiają dobrze jednak nie są w stanie pozwolić sobie na dłuższy urlop. Według przeprowadzonych w naszym kraju badań zaledwie ⅓ Polaków wyjeżdża na urlop zagraniczny. Nic więc dziwnego, że dla wielu z nas city break to doskonała alternatywa, dzięki której możemy poznawać świat. Weekendowy wypad nie obciąża kieszeni nie wymaga również zawieszenia wykonywanych obowiązków na dłużej. Z tego właśnie powodu każdego roku coraz więcej osób decyduje się na taką formę wypoczynku.
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę