Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Ciężko znaleźć sprawdzonego fachowca? Duer rozwiązuje powszechny problem!

Ciężko znaleźć sprawdzonego fachowca? Duer rozwiązuje powszechny problem!

reklama
Znalezienie sprawdzonego fachowca w przypadku usterki w domu lub remontu często graniczy z cudem. To właśnie rozwiązanie tego problemu przyświecało założycielom serwisu Duer.pl – który od lutego br. pozwala Warszawiakom na szybkie i wygodne zamawianie usług specjalistów takich jak elektryk, hydraulik czy złota rączka.

Znalezienie fachowca często wiąże się z godzinami poszukiwań – jednak Duer upraszcza ten proces. Wystarczy wejść na serwis Duer.pl, wybrać interesującą nas kategorię i zamieścić zlecenie – sprawdzeni fachowcy odpowiedzą na nie podając możliwe terminy realizacji i warunki cenowe. Wystarczy wybrać jedną z ofert i specjalista skontaktuje się telefonicznie w celu doprecyzowania szczegółów realizacji.

Platforma oferowana przez Duera pozwala na sprawne (i nota bene darmowe) składanie zleceń, które realizują współpracujący z serwisem fachowcy. Warto dodać, że wspomniani fachowcy nie są przypadkowi – aby móc działać na platformie muszą przejść kilkuetapową weryfikację i świadczą swoje usługi tylko wtedy, gdy użytkownicy serwisu stale potwierdzają wysoką jakość ich pracy.

Korzystając z platformy Duer.pl możesz zamówić godnego zaufania hydraulika, elektryka, złotą rączkę, ślusarza, specjalistę od napraw AGD, remontów, prac wykończeniowych, malarza, ogrodnika, a nawet fachowca, który pomoże nam w montażu mebli i sprzętów czy prostych pracach fizycznych, takich jak np. odśnieżanie. Najbardziej aktywni fachowcy od początku działania platformy otrzymali już po kilkadziesiąt pozytywnych ocen i opinii. Komentarze zadowolonych użytkowników regularnie udostępniane są w mediach społecznościowych, czy Google.

Oprócz platformy dla gospodarstw domowych Duer świadczy także usługi dla firm. Fachowcy najdłużej związani z serwisem zajmują się, obok ofertowania na zlecenia Warszawiaków, naprawami bieżącymi oraz wszelkimi pracami remontowo-wykończeniowymi w biurach, restauracjach i innych lokalach usługowych. Całość realizacji przebiega pod okiem dedykowanych opiekunów.

Niezależnie od tego, czy planujesz niewielki remont, czy może wkrótce zaskoczy Cię domowa awaria – zachęcamy do skorzystania z usług serwisu Duer.pl! Zaoszczędzisz dzięki temu swój cenny czas, nerwy i przede wszystkim pieniądze. :-)
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama