Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Gdzie spędzić Sylwestra pod Warszawą?

Gdzie spędzić Sylwestra pod Warszawą?

reklama
Do Sylwestra zostało już niewiele ponad miesiąc. Pożegnać Stary i powitać Nowy Rok można na wiele różnych sposobów. My proponujemy spędzić ten czas w niezwykłym miejscu i równie niepowtarzalnej atmosferze. Hotel Las Woda gwarantuje niezapomniane wrażenia i świetną zabawę. Zobaczcie, na co możecie liczyć, rezerwując już dziś wolne terminy.

Jaki Sylwester taki cały rok – zadbaj o to, by był wyjątkowy!


Mówi się często, że „jaki Sylwester taki cały rok” dlatego warto dobrze zastanowić się nad wyborem tego: z kim, ale przede wszystkim, jak i gdzie spędzimy ten wyjątkowy czas. Nie warto po raz kolejny organizować domówki, która pochłonie sporo czasu zarówno jeśli chodzi o przygotowania, jak i porządki po zakończonej imprezie. Sylwester pod chmurką to z kolei rozwiązanie dobre na chwilę – zwłaszcza że aura nie zawsze zachęca do dłuższej zabawy, często też bywa tak, że w ostatniej chwili impreza zostaje odwołana. Aby tegoroczny Sylwester zapisał się w pamięci, jako czas wypełniony świetną zabawą, dobrym jedzeniem oraz dodatkowymi atrakcjami, warto spróbować czegoś zupełnie innego. Nasza propozycja to Sylwester w hotelu z pyszną kolacją, świetną zabawą do białego rana oraz muzyką na żywo, a wszystko to w niezwykle malowniczej scenerii i to całkiem niedaleko, bo tuż pod Warszawą. Taką propozycję przygotował Park Rekreacyjno-Biznesowy Las Woda. To kompleks łączący w sobie funkcje: hotelu, obiektu wypoczynkowo-rekreacyjnego i biznesowego oraz ośrodka SPA. Brzmi nieźle – prawda? A to jeszcze nie wszystko, co Las Woda ma do zaoferowania na ten sylwestrowy czas. Obszar 17 ha lasu, na którym znajduje się kompleks, to dodatkowo możliwość totalnego odcięcia od miastowego zgiełku i zamętu.


Sylwester po latynoamerykańsku – to spodoba się każdemu!


Oferta, jaką ma dla Państwa na wieczór sylwestrowy Las – Woda to program wypełniony świetną zabawą w takt gorących rytmów latynoamerykańskich. Dobrą zabawę zapewni DJ oraz konferansjer, którzy porwą Państwa wprost do barwnej Ameryki Południowej. Dłużej zabawicie też z nimi w rozkrzyczanym i tętniącym życiem Rio. O pełne żołądki zadba z kolei sam szef kuchni, serwując południowe dania na zimno i gorąco, a także przepyszne desery. Dodatkowo przez cały czas trwania zabawy istnieje możliwość korzystania z baru, gdzie dostępne będą bez ograniczeń zarówno alkohol, jak i napoje bezalkoholowe.

Sam bal to nie wszystko!


Sylwester w Hotelu Las – Woda to nie tylko kolacja i świetna zabawa, ale również możliwość zaserwowania sobie krótkiego mini-urlopu. Taki zastrzyk energii tuż przed wejściem w wir nowych obowiązków przyda się każdemu. Jest to możliwe, gdyż oferta sylwestrowa obejmuje trzydniowy pobyt (29.12 – 01.01) w trakcie którego można skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji udostępnionych przez kompleks. Na przykład Las-Woda SPA to możliwość skorzystania z jacuzzi, basenu wewnętrznego oraz sauny, a także pakiet zabiegów na całe ciało objętych noworocznym rabatem. Jeśli warunki pogodowe pozwalają, organizatorzy zapraszają na ognisko z grzanym winem oraz gorącą czekoladą. Natomiast jeżeli aura będzie niesprzyjająca czas wolny można spędzić w klimatycznej Sali Klubowej SOWA, gdzie czeka m.in. bilard, stół do gry w piłkarzyki czy rzutki.

Oferta dla całej rodziny!


Sylwester, na którego zaprasza Las – Woda zapewnia dobrą zabawę całym rodzinom. Jest to możliwe, ponieważ obiekt posiada certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie. W czasie, gdy dorośli będą się bawić ich pociechy, mogą również przyjemnie spędzać czas w kąciku zabaw. Reasumując – tegoroczny Sylwester może zamienić się w niezwykły czas wypełniony po brzegi przyjemnościami. Tym bardziej że prócz samego balu i kolacji możemy skorzystać z licznych dodatkowych atrakcji, które posiada Las – Woda. Decydując się już dziś na rezerwację wolnych terminów, można też skorzystać z atrakcyjnego rabatu. Warto przynajmniej raz w roku wynagrodzić sobie całoroczne zmagania z pracą czy przytłaczającymi obowiązkami i spędzić tego Sylwestra w dość nietuzinkowy sposób. Życzymy udanej zabawy!

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama