Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Ślubna sesja plenerowa w Warszawie dla miłośników miejskich klimatów i przyrody

Ślubna sesja plenerowa w Warszawie dla miłośników miejskich klimatów i przyrody

reklama
Przed mieszkańcami Warszawy, którzy już wkrótce staną na ślubnym kobiercu stoi nie tylko wybór odpowiedniej sali weselnej, stroju oraz oprawy muzycznej zabawy, ale także zdecydowanie, gdzie zorganizują swoją sesję ślubną w plenerze. Na szczęście, stolica naszego kraju obfituje w atrakcyjne miejsca, które mogą stanowić naprawdę efektowne tło ślubnych fotografii. Jakie miejsca w Warszawie wybrać na ślubną sesję plenerową? Oto kilka propozycji, które spodobają się zarówno zwolennikom miejskich klimatów, jak i miłośnikom przyrody.

Miejska fotografia ślubna w Warszawie – idealny wybór dla miłośników wielkomiejskich klimatów

Warszawa to największe miasto naszego kraju, które posiada swój specyficzny klimat. Przez wielu jest on lubiany, przez innych wręcz znienawidzony, jednak jedno jest pewne – Warszawa jest bardzo wdzięcznym miejscem do realizacji sesji ślubnej, co potwierdza większość pracujących na jej terenie fotografów.

Miłośnicy wielkomiejskich klimatów mogą zdecydować się na zrealizowanie części lub całości swojej ślubnej sesji plenerowej w ścisłym centrum Warszawy. Ruch uliczny, tłumy przechodniów oraz wszechobecny pośpiech na co dzień towarzyszący mieszkańcom stolicy będzie stanowił efektowne tło ślubnej fotografii sprawiając, ze zdjęcia nabiorą oryginalnego i nowocześniejszego klimatu.

W centrum miasta szczególnym zainteresowaniem nowożeńców cieszą się okolice Pałacu Kultury i Nauki oraz Dworzec Centralny – dwa symbole Warszawy i jedne z najbardziej charakterystycznych punktów na jej mapie. Od Pałacu Kultury zaledwie krok dzieli nas od ul. Marszałkowskiej i skupionych na niej sklepów, gdzie także można pokusić się na wykonanie kilku atrakcyjnych ujęć w towarzystwie przechodniów i wszechobecnych, bardzo charakterystycznych dla stolicy iluminacji.

Fotografia ślubna w Warszawie – coś dla miłośników przyrody, ciszy i spokoju

Mimo tego, że Warszawa większości z nas kojarzy się z hałasem, korkami oraz codzienną pogonią za obowiązkami także w jej sercu znaleźć można miejsca, które z powodzeniem możemy określić mianem oaz spokoju. Należą do nich m. in. parki, wśród których prym wiodą Łazienki, Park w Wilanowie oraz Ogród Saski. To idealne miejsca na ślubną sesję plenerową dla tych nowożeńców, którzy pragną bliskiego kontaktu z naturą bez konieczności ruszania daleko poza miasto.

Te pary, które z kolei preferują bardziej dziką oraz mniej miejską przyrodę mogą z powodzeniem zorganizować swoją sesję plenerową w okolicach położonych w niewielkiej odległości poza Warszawą. Idealnym wyborem dla nich będzie m. in. Kampinoski Park Narodowy, którego tereny mogą stanowić efektowne tło każdej ślubnej sesji w plenerze.

Mówiąc o sesji w Warszawie na łonie natury nie należy także zapominać o Wiśle – otaczające ją plaże stanowią bowiem idealne miejsce na wykonanie pamiątkowych zdjęć ślubnych, których klimat z pewnością przypadnie do gustu Warszawiakom i nie tylko. Okolice Wisły doskonale nadają się także do połączenia wielkomiejskich klimatów z bardziej naturalnymi, a fotografie ślubne wykonane na warszawskich mostach będą atrakcyjnym uzupełnieniem każdego albumu ślubnego.

Partnerem artykułu jest portal ślubny Wesele z Klasą oferujący: fotografia ślubna Warszawa - więcej na WeselezKlasa.pl.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę