Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Interesują Cię nowe trendy w kosmetyce, pielęgnacji i wizażu? Wybierz kształcenie na kierunku technik usług kosmetycznych w GoWork.pl!

Interesują Cię nowe trendy w kosmetyce, pielęgnacji i wizażu? Wybierz kształcenie na kierunku technik usług kosmetycznych w GoWork.pl!

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
W natłoku codziennych obowiązków bardzo trudno jest znaleźć czas na to, by właściwie zadbać o skórę twarzy i ciała. Coraz większą popularnością cieszą się zatem salony urody, w których prawdziwi specjaliści dobierają odpowiednia pielęgnację oraz wykonują profesjonalne zabiegi upiększające i lecznicze. Rosnące zainteresowanie usługami branży beauty sprawiło, że zawód technika usług kosmetycznych stał się bardzo pożądany na rynku. Marzysz o pracy, która zapewni Ci stabilność finansową, a dodatkowo będzie zgodna z Twoimi zainteresowaniami? Wybierz kształcenie w Szkole Policealnej GoWork.pl i już po dwóch latach zyskaj tytuł profesjonalnego technika usług kosmetycznych!

Czym zajmuje się technik usług kosmetycznych?

Zawód kosmetyczki od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Coraz więcej osób korzysta z usług prawdziwych specjalistów w kwestii zdrowia i urody. Nikt bowiem nie zna się tak dobrze na odpowiedniej pielęgnacji skóry jak technik usług kosmetycznych, który na co dzień wykonuje zabiegi upiększające, udziela profesjonalnych porad urodowych, a także pomaga uporać się z wieloma problemami cery. Istnieje mylne przekonanie o tym, że praca kosmetyczki ogranicza się wyłącznie do wykonywania makijażu oraz stylizacji paznokci – w rzeczywistości zakres obowiązków technika usług kosmetycznych jest znacznie szerszy. Osoby pracujące w tym zawodzie mogą doskonalić swoje umiejętności nie tylko w kosmetyce ogólnej, lecz także w wielu innych dziedzinach, takich jak: podologia, zabiegi odnowy biologicznej czy charakteryzacja.

kolaż

Jak uzyskać tytuł technika usług kosmetycznych?

Każdy, kto marzy o pracy w zawodzie kosmetyczki powinien zapoznać się z programem nauczania oferowanym przez szkoły policealne. Wybierając miejsce kształcenia, warto zwrócić uwagę na to, czy placówka posiada nowocześnie wyposażone sale oraz z jakimi markami kosmetycznymi współpracuje. W Szkole Policealnej GoWork.pl dbamy o najwyższą jakość kształcenia, dlatego nasi słuchacze korzystają z najlepszych materiałów i kosmetyków cenionych na rynku firm, takich jak: Ziaja, Bielenda, Norel, Loreal, Jadwiga, Mollon, Lycon, Farmona, Chantarelle, Afrodyta, Bandi, Sorisa czy Kryolan. Ucząc się w szkole GoWork.pl, przygotujesz się do pracy z użyciem sprzętu najnowszej generacji – nasze sale zajęciowe wyposażone są między innymi w: urządzenia do jonoforezy i mikrodermabrazji, darsonvale, galwany, peelingi kosmetyczne oraz stanowiska do manicure. Edukacja na kierunku technika usług kosmetycznych trwa 4 semestry i kończy się egzaminem państwowym nadzorowanym przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną.

Jeden tytuł – wiele perspektyw

Dyplom potwierdzający kwalifikacje do wykonywania zawodu technika usług kosmetycznych umożliwia podjęcie ciekawej i dobrze płatnej pracy. Po ukończeniu kierunku można znaleźć zatrudnienie w wielu:
  • gabinetach kosmetycznych
  • salonach SPA
  • hotelach i ośrodkach wypoczynkowych
  • salonach odnowy biologicznej
  • klubach fitness
Kosmetyczki z powodzeniem znajdą atrakcyjną pracę nie tylko w Polsce, lecz także w innych krajach Unii Europejskiej. Specjalnie z myślą o wszystkich, którzy chcą pracować poza granicami kraju, oferujemy naukę języka obcego w kosmetyce w ramach podstawy programowej.

Praca w zawodzie technika usług kosmetycznych to Twoje marzenie? Zrealizuj je z GoWork.pl! Skontaktuj się z nami i już dziś zacznij naukę na przyszłościowym kierunku kształcenia!
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę