Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Bilety na koncerty - gdzie kupić online?

Bilety na koncerty - gdzie kupić online?

reklama
fb tt w msg wa tm em cp
Maj to miesiąc, w którym zaczynamy przebudzać się po zimowej egzystencji i nabieramy chęci do życia. Najlepszym sposobem na rozerwanie się i doskonałą zabawę w otoczeniu znajomych są koncerty muzyczne. Jeśli Twój ulubiony artysta gra koncert w innym mieście, nie oznacza to, że będziesz miał problem z dostaniem wejściówek. Teraz bilety na koncerty możesz kupić przez internet. Sprawdźmy zatem co ciekawego można zobaczyć w najbliższym czasie w kilku polskich miastach:

koncerty w Warszawie, czyli hałas w stolicy
• najlepsze koncerty w Krakowie i Gdańsku
• w jaki sposób kupić bilety online?

Koncerty w Warszawie, czyli hałas w stolicyNa pewno najważniejszym wydarzeniem artystycznym i kulturalnym w maju będą Juwenalia UW. Jedenastego maja na Dużym Dziedzińcu uniwersytetu wystąpią Strachy na Lachy, Happysad i Myslovitz. Bilety na koncerty są jeszcze dostępne, jednak warto się pospieszyć, ponieważ pula jest ograniczona.
Z kolei tydzień później na Torwarze wystąpi znany w całej europie hiszpański piosenkarz i autor tekstów Alvaro Soler. Na ten koncert także można jeszcze kupić bilety, jednak dostępne są jedynie miejsca siedzące. Wejściówki na główną płytę zostały już wyprzedane. Jeśli chcesz sprawdzić pozostałe propozycje koncertów w Warszawie, możesz zrobić to na https://ticketclub.pl/koncerty/warszawa/.

Najlepsze koncerty w Krakowie i GdańskuCzynnikiem który łączy wydarzenia koncertowe w stolicy z innymi większymi polskimi miastami jest zakończenie roku studenckiego. Podobnie jak w Warszawie, także najciekawsze koncerty w Krakowie będą odbywały się na terenie uczelni. Chodzi tutaj o Strefę Plaża na AGH, gdzie w ciągu trzech dni wystąpi wielu rodzimych artystów z różnych nurtów muzycznych, między innymi Nosowska, Krzysztof Krawczyk, czy Miuosh. Bilety kupisz na https://ticketclub.pl/koncerty/krakow/.
Z kolei na Pomorzu wszyscy z niecierpliwością czekają na wyjątkowy koncert Bednarka, który odbędzie się dopiero po wakacjach. Nie odkładaj decyzji na później i już dziś kup bilety online. Jeśli interesują Ci inne wydarzenia i koncerty w Gdańsku, sprawdź je na https://ticketclub.pl/koncerty/gdansk/.

W jaki sposób kupić bilety online?Zakup wejściówek na koncerty nie jest wcale niczym skomplikowanym. Jeśli do tej pory nie miałeś jeszcze takiej okazji, na wymienionych stronach bez trudu kupisz bilety online. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednie wydarzenie kulturalne i wrzucisz je do wirtualnego koszyka. Następnie musisz wybrać sposób dostawy, dane adresowe i rodzaj płatności. Już po kilku chwilach będziesz mógł cieszyć się z biletów na koncert ulubionego artysty.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę