Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Wakacje z korzyścią? Zapisz dziecko na półkolonię do Akademii IT STEP!

Wakacje z korzyścią? Zapisz dziecko na półkolonię do Akademii IT STEP!

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
Programowanie, robotyka, fotografia czy projektowanie gier – wakacje mogą upłynąć na fascynującej zabawie z nowymi technologiami! Brzmi ambitnie? Tak będzie!

Akademia Komputerowa IT STEP w Warszawie organizuje dla dzieci półkolonie - to pierwszy w Polsce cykl warsztatów komputerowych, umożliwiający uczniom w wieku od 7 do 15 lat zapoznanie się z pasjonującym światem nowych technologii. Dzięki niemu wakacje nie będą nudne, a przy tym dziecko nie będzie obciążone nadmiarem nauki – to nauka przez zabawę!

Rozwijanie pasji i zapewnienie przyszłości na rynku IT

Letnie warsztaty zostały opracowane w taki sposób, by zapewniły dzieciom wypoczynek, pełen interesujących zajęć i zabawy. Program warsztatów jest tak różnorodny, że każde dziecko może znaleźć dla siebie to, co najbardziej go fascynuje. Dzięki bogatej ofercie zajęć maluch może rozwijać pasje, a tym samym ukierunkować się na przyszłość w branży IT. To naprawdę rozwijające. Półkolonie odbywają się w dwutygodniowych cyklach – na dzieci czeka wiele atrakcji. Wszystkie zajęcia są w formie zabawy, przygody, współpracy w grupie oraz w ramach indywidualnych wyzwań. Letnie warsztaty komputerowe z pewnością dostarczą Twojemu dziecku wielu nieoczekiwanych, wręcz odkrywczych wrażeń i korzyści. Zapisy wciąż trwają!

Tematyka zajęć

Na warsztatach dzieci będą mogły sprawdzić się w roli specjalistów komputerowych pod okiem doświadczonych trenerów i nauczycieli Akademii Komputerowej STEP. Dzieci będą miały do dyspozycji kompleksowo wyposażone sale lekcyjne, sale konferencyjne i studia projektowe, a przy tym Akademia zapewnia wyżywienie oraz dodatkowe wycieczki. Akademia zadbała o mnogość atrakcji, by dzieci przekonały się, że aktywny wypoczynek w szkole programowania może być doskonałą formą wakacji. Co więcej, dzieci mogą przekonać się, czy chcą uczęszczać do Akademii także w trakcie roku szkolnego – placówka oferuje szeroką ofertę zajęć przez cały rok. Jeśli jeszcze nie wiecie, czym wypełnić wakacyjny czas swojemu dziecku, warto przyjrzeć się Akademii Komputerowej STEP.

W programie wakacyjnych półkolonii m.in.: robotyka, virtual reality, projektowanie gier, cyfrowe zdjęcia i praca video, grafika i druk 3D czy zajęcia rekreacyjne. Szczegóły: https://warszawa.itstep.org/letnie-kolonie-komputerowe/

Może to właśnie Twoje dziecko zostanie specjalistą IT! Zapisy wciąż trwają – polecamy i zapraszamy!
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę