Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Wolska Strefa Wakacyjna

Wolska Strefa Wakacyjna

reklama
   udostępnij tweetnij wykop
W tym roku wakacyjna strefa edukacyjno-rozrywkowa powstanie na terenie pomiędzy ul. Leszno i al. Solidarności. Jak co roku na najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji, m.in. kule wodne, warsztaty czy zjeżdżalnie pneumatyczne. Otwarcie już 6 lipca o godz. 11:00.

Letni park edukacyjno-rozrywkowy od kilku lat z powodzeniem funkcjonował na placyku tuż obok Urzędu Dzielnicy Wola. – Park cieszył się ogromną popularnością wśród najmłodszych, jednak musieliśmy pomyśleć nad zmianą lokalizacji, ponieważ hałas przeszkadzał okolicznym mieszkańcom – mówi Krzysztof Strzałkowski, burmistrz dzielnicy Wola. – Teraz placyk obok urzędu przejdzie rewitalizację, a letnia strefa edukacyjno-rozrywkowa przeniesie się zaledwie przystanek dalej, bo na teren u zbiegu ul. Leszno i al. Solidarności – dodaje.

Park rozpocznie działalność w sobotę 6 lipca i z wyłączeniem poniedziałków będzie funkcjonował codziennie aż do 31 sierpnia. Wstęp będzie oczywiście bezpłatny, a do dyspozycji dzieci oddane zostaną w tym roku m.in. eurobungee, kule wodne, strefa kreatywnego budowania z klocków, zjeżdżalnie pneumatyczne czy cymbergaj. Dodatkowo na terenie parku staną 4 namioty tematyczne – artystyczny, gastronomiczny, sportowy oraz poświęcony ginącym zawodom – w których będzie można wziąć udział w ciekawych warsztatach. Nie zabraknie również sceny, która od czwartku do niedzieli w godz. 16.00–19.00 posłuży realizacji programu animacji i warsztatów. – W czwartki będą m.in. teatrzyki i prelekcje rzemieślników, w piątki zapraszamy do świata nauki i robotyki, w sportowe soboty będziemy spotykać się z zawodnikami oraz brać udział w lekcjach tańca, natomiast w niedziele proponujemy m.in. pokazy iluzjonisty, koncerty i karaoke – wylicza Krzysztof Strzałkowski. – Nasza letnia strefa będzie czynna od wtorku do niedzieli w godz. 11.00–19.00. Serdecznie zapraszamy!

---
źródło informacji - Urząd Dzielnicy Wola m. st. Warszawy
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę