Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Drony nad stolicą – bukmacher Fortuna i Legia Warszawa z akcją promocyjną

Drony nad stolicą – bukmacher Fortuna i Legia Warszawa z akcją promocyjną

reklama
Firma bukmacherska Fortuna – która jest głównym sponsorem Legii Warszawa – włączyła się w promowanie nowych strojów meczowych drużyny ze stolicy. W mediach społecznościowych bukmachera oraz klubu znaleźć można filmik, w którym główną rolę poza koszulkami grają… drony.

Legia Warszawa oraz bukmacher Fortuna współpracują ze sobą na dużą skalę. Logotypy bukmachera są mocno eksponowane na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3, a Legia może liczyć na regularne angażowanie się swojego głównego sponsora w akcje marketingowe klubu. Nie inaczej było przy premierze nowych koszulek warszawskiej drużyny.

W sieci możemy znaleźć nagranie będące promocją strojów meczowych Legii Warszawa na sezon 2019/2020. Film umieszczony na oficjalnym kanale Fortuna na portalu YouTube wywołał jednak mieszane komentarze. Dlaczego? Cała akcja – choć w swoim zamyśle genialna – wydaje się być po prostu ustawiona i stworzona jedynie w celu nagrania krótkiego filmu reklamowego. Szkoda, bowiem Legia mogłaby nagrodzić swoich kibiców za wsparcie – meczowy trykot byłby ciekawym rozwiązaniem.

W nagraniu możemy zobaczyć mieszkańców Warszawy, którzy oddają się codziennym zajęciom. Jest zatem para odpoczywająca nad Wisłą, biznesmen w drodze do pracy czy dbający o kondycję biegacz mknący przez park. Do tego kilkoro innych bohaterów, którzy mają ukazać jak różnorodne środowiska przyciąga i jednoczy Legia. W międzyczasie otrzymujemy przebitki ze stadionu przy Łazienkowskiej, gdzie do lotu podrywają się drony z upominkami od bukmachera Fortuna. W środku jak łatwo się domyślić – nowy trykot warszawskiego klubu.

Drony rozprzestrzeniają się po całej stolicy i ostatecznie lądują przed poznanymi chwilę wcześniej postaciami. Każda z nich zdejmuje z urządzenia torbę w której znajduje koszulkę Legii Warszawa na sezon 2019/20. Potem tylko uśmiechy i pozowanie z L-ką. Jeden klub, jedna wielka rodzina.

Trzeba przyznać szczerze – jako reklama wygląda to naprawdę nieźle, a sam pomysł godny jest pochwały. Jeśli jednak „misja dron” odbywa się tylko w przestrzeni spotu internetowego, to szkoda potencjału bowiem rozdanie 50 czy 100 koszulek „na serio” mogłoby przynieść o wiele bardziej pozytywny oddźwięk. Tym bardziej, że Legii potrzebny jest obecnie dobry PR.

Być może jednak film w sieci jest dopiero zapowiedzią większej akcji Legii Warszawa i jej głównego sponsora – bukmachera Fortuna? Tego również nie można wykluczyć. Oba podmioty, na mocy umowy z lutego tego roku, związane będą współpracą przynajmniej do 2022 roku.

Fortuna to jeden z największych polskich legalnych bukmacherów. Firma prowadzi blisko 600 punktów stacjonarnej obsługi klienta, ponadto Fortuna oferuje również zakłady online. Gracze mogą w ofercie bukmachera znaleźć kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, a także zakłady specjalne i sport wirtualny. Dodatkowo zarejestrowani użytkownicy platformy mogą korzystać z bezpłatnych transmisji na kanale Fortuna TV. Miłośnicy mobilności znajdą też specjalnie dedykowane aplikacje, które umożliwiają śledzenie zakładów na smartfonach czy tabletach. Więcej o bukmacherze Fortuna na https://www.kod-promocyjny.com.pl/kod-promocyjny-fortuna/. Warto dodać, że Fortuna jest obecnie drugim pod względem udziału w rynku legalnym bukmacherem w Polsce.

Oczywiście oferta bukmachera Fortuna kierowana jest tylko do osób pełnoletnich (w grach hazardowych mogą uczestniczyć osoby, który ukończyły 18 lat). Podejmując decyzję o rozpoczęciu gry u bukmachera trzeba mieć świadomość że zakłady bukmacherskie mogą doprowadzić do uzależnienia. Fortuna to legalny bukmacher z licencją uzyskaną w Polsce – grając u nielegalnych bukmacherów narażasz się na wysokie kary.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama