Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Chcesz kupić mieszkanie w Warszawie? Dlaczego najlepiej wybrać Wilanów?

Chcesz kupić mieszkanie w Warszawie? Dlaczego najlepiej wybrać Wilanów?

reklama

Wilanów to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Cieszy się uznaniem zarówno turystów, jak i wszystkich mieszkańców miasta, którzy uznali ją za stwarzającą najlepsze warunki do życia. Popyt na nowe mieszkania znajduje jednak odzwierciedlenie w kosztach zakupu. Średnia cena za metr kwadratowy w dzielnicy należy do dosyć wysokich. Trzeba tu jednak pamiętać o planach rozwoju Wilanowa, co zdecydowanie podniesie wartość rynkową mieszkań. Dlaczego warto kupić mieszkanie właśnie tutaj?

Prestiż

Pierwsze skojarzenie na myśl o Wilanowie to oczywiście pałac króla Jana III Sobieskiego i funkcjonujące w nim muzeum. Obiekt przyciąga turystów i wyróżnia całą dzielnicę na turystycznej mapie miasta. Osoby zainteresowane sztuką współczesną i grafiką mogą odwiedzić Muzeum Plakatu, w którym znajduje się ponad 54000 prac.

Lokalizacja

Decydując się na zakup mieszkania, wybieramy lokalizację w pełni samowystarczalną, z doskonałą siecią punktów usługowych i sklepów. Zyskujemy ciszę i spokój oraz możliwość jakościowego odpoczynku. Właśnie w Wilanowie mamy duże możliwości, jeśli chodzi o aktywną rekreację. Nie brak tu ścieżek rowerowych, a w niedalekiej odległości znajduje się Las Kabacki - rezerwat przyrody. 

Elegancja

Wilanów to jedna z najładniejszych dzielnic miasta. Nie brakuje tu terenów zielonych, a sami mieszkańcy troszczą się o zachowanie porządku i podnoszenie estetyki swych ulic. Na ogólny charakter dzielnicy wpływa też zabudowa i jakość projektów inwestycyjnych. Większość powstających tu budynków to niskie, kilkupiętrowe budynki wykończone w nowoczesnym stylu. Przykładem może być tutaj projekt http://rezydencjepalacowa.pl. Jego wyjątkowy, kameralny klimat dobrze współgra z zielonym otoczeniem osiedla. Ciekawe rozwiązania architektoniczne łączące luksus z tradycją warszawskiego budownictwa – projekt nawiązuje do stylu warszawskich rezydencji z lat 30. XX wieku – stworzą mieszkańcom niepowtarzalne warunki mieszkaniowe. Własny dom w jednej z najpopularniejszych dzielnic Warszawy to jedna z najlepszych inwestycji, o jakich można pomyśleć.

Rozwój, rozwój, rozwój…

To, za co szczególnie warto docenić Wilanów, to perspektywa rozwoju. Jest to dosyć młoda dzielnica, która stwarza jeszcze spore pole do różnego rodzaju inwestycji. Wystarczy wspomnieć, że komunikację poprawi budowa mostu Południowego, a także linia tramwajowa biegnąca aż do Dworca Zachodniego przez Ochotę i Mokotów. Obecnie samorząd wciąż inwestuje w rozwój ścieżek rowerowych i zwiększenie przepustowości ulic, w budowie jest też szkoła podstawowa dla 750 uczniów. Wszystko to zwiększy jeszcze prestiż dzielnicy i podniesie wartość rynkową wybudowanych tu mieszkań. Warto zatem pomyśleć o zakupie nowego lokum w tej dzielnicy jak o inwestycji na przyszłość.

Wilanów to jedna z ciekawszych dzielnic miasta. Łączy w sobie atrakcje turystyczne z walorami przyrodniczymi. Planowane inwestycje mogą tylko zwiększyć atrakcyjność tej dzielnicy, która już dziś cieszy się sporym zainteresowaniem wśród osób poszukujących swojego miejsca do życia. 

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama