Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Jak się ubrać do samolotu?

Jak się ubrać do samolotu?

reklama

Coraz więcej osób ze wszystkich dostępnych środków komunikacji najbardziej ceni sobie loty samolotami. Po pierwsze jest to obecnie najszybszy dostępny środek komunikacji powietrznej, a po drugie jest to najwyższej klasy wygoda dla wszystkich tych, którzy nie lubią stać w korkach lub podróżować statkami rejsowymi po morzach. Kiedy zarezerwowaliśmy sobie termin lotu do celu, który nas najbardziej interesuje, zaczyna się wówczas ta cała gorączkowa bieganina związana z wylotem. Przecież wszystko trzeba spakować, niczego na nie może zabraknąć, ponieważ udajemy się do miejsca oddalonego często o kilka tysięcy kilometrów. Więc nie będzie kiedy dobierać rzeczy, o których zapomnimy. Nie możemy w tej całej bieganinie zapomnieć, o tym w jaki sposób powinniśmy się ubrać w dzień udania się na lotnisko.

Warto wiedzieć, że kiedy uda nam się przedostać do bramek, których trzeba przejść kilka zanim dostaniemy się do samolotu, zostaniemy dokładnie sprawdzeni pod każdym możliwym kątem. Zaczyna się od sprawdzenia wszystkich potrzebnych dokumentów, a kończy się na weryfikacji naszego ubioru. Jak się ubrać do samolotu?. Warunki na lotniskach stały się tak restrykcyjne, że jesteśmy dziś prześwietlani od stóp do głowy. Więc spróbujmy sobie odpowiedzieć na pytanie.

Jak się ubrać do samolotu?. Rozpoczynając nasz ubiór powinniśmy zadbać, o najdrobniejsze szczególiki. Nie powinniśmy mieć stojąc przed bramkami na sobie metalowych pasków, butów wykonanych z tego rodzaju materiałów, a nawet spinek do włosów. Wszystko to sprawi, że weryfikacja naszej osoby potrwa dłużej, co sprawi, że nie tylko będziemy się bardziej denerwować przed dostaniem się do upragnionego samolotu, ale może spowodować, że obsługa będzie nas dodatkowo sprawdzać. Dobre ubranie to takie, w którym nie będziemy wyglądać podejrzanie.

obraz

Odradza się ubieranie bluz z kapturami, ponieważ wówczas ludzie obsługujący bramki nie będą patrzeć na nas przychylnie. Nie powinniśmy mieć kolczyków, bransoletek ani żadnych napojów w kieszeniach. To wszystko sprawi, że ciężko nam będzie przejść przez wszystkie punkty, w których musimy się zatrzymać. Może to tez spowodować, że nie zostaniemy wpuszczeni w ogóle do samolotu. W jaki więc sposób powinniśmy się ubrać do samolotu tak by podróż przebiegła nam w miarę komfortowo. Sporo szczególnie młodych dziewczyn lubi się ubierać w stroje, które są dopasowane do ciała.

Oczywiście każdy to rozumie. Chcą się one podobać i podkreślić swoją smukłą figurę. Jednak należy zwrócić uwagę, że w samolocie podczas podróży będą one przypięte pasami i nie będzie tam zbyt dużo miejsca na rozsiadanie się w jakiś wyimaginowany sposób. Więc takim osobom noszące tego typu stroje może być zwyczajnie ciasno i mało komfortowo. Odpadają również buty ze szpicem oraz modne czółenka. Sprawi to tylko tyle, że nogi będą zdrętwiałe po dłuższym locie, a nawet mogą zacząć łapać skurcze, co na pewno będzie bardzo nieprzyjemnym i bolesnym doznaniem.

obraz

Obuwie powinno być więc wygodne i dające zarówno przestrzeń nodze jak i odpowiedni dopływ powietrza do stopy. Warto też zapamiętać, że kobiety powinny swoje torebki umieścić w bagażu podręcznym, ponieważ przepisy regulujące od pewnego czasu zabraniają, by wchodziły one ze swoją przenośną szufladką jaka jest torebka do samolotu. Jest to tylko kilka, ale bez wątpienia najważniejszych punktów, które pozwolą uniknąć nam niepotrzebnego denerwowania się i dodatkowej weryfikacji, która czasami sprawia, że człowiek czuje się jak podejrzany, o jakieś przestępstwo. Tak naprawdę wszyscy i pasażerowie i obsługa lotniska pragną, żeby podróż danymi liniami lotniczymi była tylko i wyłącznie przyjemnością, a nie przykrym doświadczeniem.

Dlatego bez wątpienia warto jest zadbać, o te wszystkie sprawy, aby później cieszyć się z udanych wakacji i mieć, o czym wspominać w rozmowie ze znajomymi, oglądając zdjęcia z najpiękniejszych zakamarków miejsca do, którego postanowiliśmy się udać, aby spędzić tam udany urlop.

JG Parking Modlin

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama