Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Art Generacje - V edycja - MIŁOŚĆ - już wkrótce spektakle finałowe

Art Generacje - V edycja - MIŁOŚĆ - już wkrótce spektakle finałowe

reklama
Fundacja Edukacji i Kultury Drama Way zaprasza wszystkich, którym bliski jest temat MIŁOŚCI na spektakle finałowe V edycji międzypokoleniowego projektu Art Generacje. Spektakle finałowe odbędą się 25 i 26 listopada w Mediatece Start Mecie na Bielanach.

ART GENERACJE to międzypokoleniowy projekt edukacji kulturalnej, którego celem jest stworzenie przestrzeni wspólnej pracy warsztatowej młodszych i starszych.

Tematem przewodnim V edycji była MIŁOŚĆ – uskrzydlająca i bolesna; miłość do siebie samego, partnera, rodzica, dziecka, kraju. Czerpaliśmy z obszarów psychologii, religioznawstwa, antropologii kulturowej, filozofii, literatury, dramatu i filmu.

Cały projekt prowadzony był metodami z obszaru Teatru Zaangażowanego Społecznie. Uczestnicy, podczas cotygodniowych spotkań dzielili się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami, wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez ekspertów oraz uczestniczyli w różnych kreatywnych ćwiczeniach teatralnych. Na kanwie warsztatowych opowieści stworzony został spektakl, będący podsumowaniem i jednocześnie finałem całego projektu.

Ze względu na specyfikę metody którą pracujemy, nie posiadamy jeszcze tytułu spektaklu ani zarysu jego fabuły. Niemniej jednak już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w finale projektu. Zachęcamy do śledzenia naszej strony - www.fundacja.dramaway.pl - gdzie już wkrótce pojawią się szczegóły wydarzenia.

W dotychczasowych czterech edycjach projektu udział wzięło ponad 180 osób a wydarzenia artystyczne, które powstały podczas Art Generacji zobaczyło ponad tysiąc widzów.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama