Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Wygodne biuro blisko centrum Warszawy

Wygodne biuro blisko centrum Warszawy

reklama
fb tt w msg wa tm em cp

Obecnie można bez trudu wynająć eleganckie i wygodne biuro w Warszawie w pobliżu centrum. Rozważając różne lokalizacje biura warto pamiętać, że dzielnice śródmiejskie są zatłoczone, a dodatkowe utrudnienie zarówno dla pracowników, jak i kontrahentów czy potencjalnych stanowi brak miejsc parkingowych. Z tego powodu właściciele firm coraz częściej decydują się na wynajem lokali w pobliskich dzielnicach. Na Woli powstaje szereg biurowców , które zapewniają doskonałe warunki do pracy dzięki dogodnej lokalizacji oraz nowoczesnej infrastrukturze. Dzielnica Wola znajduje się zaledwie kilka minut drogi autobusem lub metrem od ścisłego centrum Warszawy, dlatego należy dziś do najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Warszawy.

Biura na Woli - doskonałe warunki pracy

Na warszawskiej Woli znajdują się nowoczesne biura do wynajęcia o zróżnicowanym standardzie i metrażu. Wola zalicza się teraz do najbardziej prestiżowych miejsc ze względu na doskonałe połączenie komunikacyjne z centrum oraz pozostałymi dzielnicami Warszawy. Jest także świetnym miejscem do pracy ze względu na wysoki standard wykończenia oraz nowoczesną architekturę. Oprócz tych niewątpliwych atutów z okien biurowców widać atrakcyjną panoramę Warszawy. Właśnie z tym powodów warto wynająć tu biuro, aby podnieść prestiż własnej firmy, lecz również aby przyciągnąć nowych klientów, a tym samym zwiększyć sprzedaż i pozwolić na dynamiczny rozwój własnej firmie.

Biura Warszawa Wola – optymalna lokalizacja i komfort pracy

Portal https://www.officelist.pl/ oferuje powierzchnie biurowe o różnych metrażach począwszy od małych, kameralnych 18 metrowych, aż po przestronne 100 metrowe. Oferta obejmuje szeroki wybór biur dostosowanych do wymagań współczesnego przedsiębiorcy. Biura zlokalizowane na Woli oferowane są w przystępnych cenach, a doskonale przygotowani doradcy pomogą przy wyborze optymalnego lokalu dla konkretnej firmy. Warto podkreślić fakt, że zybkie połączenie z Dworcem Centralnym zajmuje zaledwie 10 minut, natomiast dojazd na Lotnisko im. Chopina trwa ok. 30 minut.

Biura do wynajęcia – Warszawa Wola

Na Woli znajdziemy mnóstwo atrakcyjnych powierzchni biurowych o wysokim standardzie przeznaczonych do wynajęcia i użytkowania. Należą do nich biura zlokalizowane w biurowcach Prosta Tower, Airtech Business Park, a także Amew Invest. Niezwykle popularną i atrakcyjną lokalizację pod wynajem stanowią również Browary Warszawskie. To miejsce z tradycją zostało zaprojektowane i stworzone pod wynajem biurowców, budynków mieszkalnych, lokali na usługi i sklepy.  Inne atrakcyjne biura do wynajęcia Wola z miejscami postojowymi dostępnymi pod budynkiem znajdują się w budynku Bema 89 oraz Biała 4. Standardowa infrastruktura biura obejmuje okablowanie elektryczne, komputerowe i telefoniczne oraz otwierane okna. Podłogi biurowe wykończone są wykładziną. W kilku lokalizacjach m.in. w biurowcu Bema 89 dostępne jest łącze światłowodowe, a wejście do budynku zabezpieczone jest kodem dostępu. Wysoki standard wykończenia dostępnych powierzchni biurowych umożliwia wynajęcie biura praktycznie od zaraz po dokonaniu niezbędnych formalności i  podpisaniu stosownych umów.

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę