Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Podłoga drewniana na ogrzewaną podłogę

Podłoga drewniana na ogrzewaną podłogę

reklama

Dąb scylia - Podłoga drewniana - Świat Podłóg

Ogrzewana podłoga na przestrzeni lat stała się niezwykle popularna, szczególnie w nowoczesnych domach i mieszkaniach. Dzięki niej nie tylko jest nam ciepło w stopy, ale także mamy do czynienia z dużo lepszym rozłożeniem temperatury w pomieszczeniach. Co ważne, znakomicie zastąpi powszechne dotąd grzejniki pod oknem, które zajmowały dodatkową przestrzeń, utrudniając rozmieszczenie mebli. Od lat w naszych domach prym wiedzie drewniana podłoga, która posiada wiele zalet. Ważne jest jednak, aby zastosować wyrób najwyższej jakości, który przetrwa wiele lat. Świat Podłóg to miejsce, w którym pomożemy Ci wybrać:

  1. Deski podłogowe
  2. Parkiety drewniane
  3. Środki do pielęgnacji

Deski podłogowe

Deski podłogowe to pozycja, którą najczęściej możemy spotkać w polskich domach. W przeciwieństwie do kafelek podłoga drewniana znakomicie kumuluje ciepło. Przy tym prezentuje się rewelacyjnie, nadając Twojemu mieszkaniu niepowtarzalny klimat. W przypadku podgrzewanej podłogi musimy zadbać o odpowiedni dobór materiału. Deski podłogowe na podgrzewane posadzki powinny charakteryzować się jak najniższym oporem ciepła oraz odpowiednią konstrukcją. Gatunki drewna które sprawdzą się na podłodze podgrzewanej to dąb i jesion. Świat Podłóg to salon, który współpracuje z najlepszymi producentami podłóg, jesteśmy pewni, że nasi doradcy pomogą Ci wybrać najlepszy wariant. W naszej obecnej ofercie szczególnie polecamy deski podłogowe firmy Jawor-Parkiet. Podłogi dostępne są w wielu wzorach i kolorach. Co ważne, podłoga zawiera niski opór cieplny, dzięki czemu znakomicie oddaje ciepło w całym pomieszczeniu. Wyrób dostępny jest w wersji deski warstwowej. Deska warstwowa sprawdzi się na każdego rodzaju podłożu oraz nie jest wrażliwa na poziom wilgotności i wysokość temperatury.

Parkiety drewniane

Parkiety drewniane były niezwykle popularne w domach naszych dziadków. Coraz więcej osób pragnie jednak przywrócić to wspomnienie we własnym mieszkaniu. Podłoga składająca się z tak zwanych klepek daje nam ogromne możliwości pod względem wzornictwa. Możemy bowiem zastosować takie wzory, jak szachownica, jodełka czy też cegiełka. Odpowiednio zabezpieczona będzie służyć nam przez wiele lat. W salonie Świat Podłóg szczególnie polecamy drewniane parkiety firmy Jawor-Parkiet, które nie tylko znakomicie oddają ciepło w pomieszczeniu, ale także są dostępne w wielu pięknych odcieniach oraz wzorach. Do wyboru mamy parkiet lity oraz warstwowy. Tak jak w przypadku desek, parkiet lity możemy wielokrotnie odnawiać i szlifować, natomiast warstwowy jest odporny zarówno na wilgoć i temperaturę, jak i twardość podłoża.

Środki do pielęgnacji

Aby podłoga z drewna służyła nam przez długie lata, musimy odpowiednio zadbać o jej konserwację i pielęgnację. Salon Świat Podłóg poleca Polish Plus – trzy wyjątkowe środki pielęgnacyjne i konserwujące, dzięki którym nie tylko zabezpieczysz deski oraz parkiet przed uszkodzeniem i utratą koloru, ale także nadasz im niepowtarzalny połysk i blask. Pasta konserwująca została stworzona na bazie naturalnych wosków, dzięki czemu zabezpieczysz podłogę przed wodą oraz brudem dostającym się do fug. Emulsja pielęgnacyjna pozwoli Ci przywrócić Twoim podłogom naturalny kolor i wyjątkowy połysk, pozostawiając po sobie przyjemny zapach. Clean, czyli koncentrat do bieżącego czyszczenia, poradzi sobie nawet z najbardziej uporczywymi plamami i brudem. Z takim wyposażeniem Twoja drewniana podłoga z pewnością osiągnie najwyższy poziom czystości, pielęgnacji i konserwacji!

Chcesz wybrać najlepszą drewnianą podłogę na podłogowe ogrzewanie?  Świat Podłóg to wysoka jakość usług, dostęp do najlepszych producentów oraz gwarancja najwyższej jakości w stosunkowo przystępnej cenie!

Na początku grudnia (06.12.2019 r.) wielkie otwarcie nowego salonu podłóg w Parku Handlowym „Zielony Targówek”.

Znajdziecie nas także w salonie nr 6 Home Concept, w Centrum Handlowym Bartycka24, a także w salonie nr 14 Domo Strefa. Mamy dla Ciebie atrakcyjne promocje! Nie zwlekaj i odwiedź jeden z naszych punktów!

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama