Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Jak znaleźć dobrą firmę remontową w Warszawie?

Jak znaleźć dobrą firmę remontową w Warszawie?

reklama

Kompleksowe wykończenia wnętrz to zadania, do których należy bardzo umiejętnie dobierać odpowiednich specjalistów. Niestety znalezienie na rynku godnych polecenia ekip wcale nie jest takie proste. Jest jednak kilka sposobów na to, aby wybrać odpowiedzialną i sprawną grupę, która sprawi, że mieszkanie pod klucz będzie gotowe w ciągu kilku tygodni.

  1. Jak znaleźć dobrą firmę wykończeniową?
  2. Co brać pod uwagę podczas wyboru ekipy remontowej?

Jak znaleźć dobrą firmę wykończeniową?

Nie da się ukryć, że znalezienie specjalistów od zadań budowlanych i wykończenia wnętrz dla wielu osób stanowi niemałe wyzwanie. Internet pełen jest historii nieudanych remontów, wykańczania wnętrz, które przeciągały się w nieskończoność. Nie sposób ustrzec się przed wrażeniem, że na różnego rodzaju forach poświęconych remontom oraz lokalnych grupach zrzeszających mieszkańców znaleźć można więcej ostrzeżeń przed nieuczciwymi specjalistami niż poleceń godnych uwagi ekip remontowych. Warto jednak zwracać szczególną uwagę na te nieliczne polecenia, ponieważ są one ogromnie wartościowe. Jeśli ktoś decyduje się na polecenie ekipy, z którą miał okazję pracować, to musi być z niej autentycznie zadowolony. Kontakt z taką osobą może dostarczyć również szczegółowych informacji dotyczących kosztów remontu, tempa prac, jakości ich wykonania, tego, w czym ekipa się rzeczywiście specjalizuje, a co lepiej zlecić innym fachowcom. Hasło firmy remontowe Warszawa w wyszukiwarce google dostarcza bardzo wielu danych, tylko część z nich niewarta jest zainteresowania. Dlatego też lepiej sprawdzać każdą ofertę z osobna...

Co brać pod uwagę podczas wyboru ekipy remontowej?

Kompleksowe wykończenie wnętrz wymaga co najmniej kilku różnych specjalistów. Jeśli właśnie planujesz przygotowanie pod klucz mieszkania w stanie deweloperskim, zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie współpraca z ekipą, która dysponuje zarówno architektami, wykonawcami, jak i koordynatorami prac. Zdecydowanie lepiej pracuje się, jeśli wykonawcy mają bezpośredni kontakt z architektem, a ten może czuwać nad ich pracą. Jeśli firma oferuje ci dodatkowo koordynatora, który pilnuje terminów, szansa na wykonanie remontu w terminie zdecydowanie rośnie. Wykończenia wnętrz wymagają również ogromnej wiedzy i doświadczenia od zajmujących się nimi specjalistów, dlatego lepiej nie kierować się wyłącznie ceną usług, a także tym ile, co i dla kogo do tej pory zrobiła firma, z którą współpracę rozważasz. Jeśli to możliwe, poproś o portfolio i rekomendacje. Sprawdzeni fachowcy w większości przypadków mogą się pochwalić tego typu prezentacją swoich usług.

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama