Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Zrealizuj swój pomysł w BOK-u!

Zrealizuj swój pomysł w BOK-u!

reklama
Konkurs „Zrealizuj swój pomysł w BOK-u!” rusza po raz piąty! Projekt promuje tych, którzy chcą i są w stanie podjąć się realizacji zgłoszonej inicjatywy, oczywiście przy wsparciu Białołęckiego Ośrodka Kultury. Zgłaszający staje się organizatorem, a BOK współorganizatorem 🤝odpowiedzialnym za część przedsięwzięcia. Pomagamy merytorycznie, dzielimy się naszymi zasobami, pracą i doświadczeniem. W tym roku szczególnie liczymy na inicjatywy wpisujące się w następujące zagadnienia: świadomość 🌿 ekologiczna, mieszkańcy różnych kultur 🎎, lokalna historia.
Równie istotne jest, aby przy formułowaniu pomysłu uwzględnić aspekt lokalny, w tym odbiorców z terenu Białołęki.

❗️ Zgłoszenie inicjatyw odbywa się na podstawie złożenia wypełnionego wniosku do dnia 30 stycznia – podpisany formularz można złożyć osobiście lub przesłać mailowo na adres sekretariat@bok.waw.pl. 📝 Wzór wniosku jest do pobrania na stronie wydarzenia BOK >> link. Przed wypełnieniem wniosku należy zapoznać się z regulaminem. 🧐 Zachęcamy także do przeczytania najczęściej zadawanych pytań (FAQ) - dostępne również na stronie BOK >> link.

👉 W ramach V edycji konkursu odbywać się będą KONSULTACJE, podczas których Wnioskodawca może uzyskać odpowiedź na pytania dotyczące przebiegu konkursu lub projektu, bądź skonsultować wniosek (inicjatywę):
📍 Głębocka 66
– 16.01. (czwartek) godz. 10:00-14:00
– 20.01. (poniedziałek) godz. 16:00-20:00
📍 Van Gogha 1
– 13.01 (poniedziałek) godz. 10:00 – 14:00
– 23.01 (czwartek) godz. 16:00 – 20:00
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama